_______

 

איך לרפא דלקת, כאבי גב וברכיים: הדרך המהירה שכל אישה חייבת להכיר

נפצעת? זה בשבילך – טיפול מהיר ויעיל

מי מאיתנו לא נפצע בשלב זה או אחר בחייו?  בין אם זה בגב התחתון ובין אם זה בברכיים, בין אם זה דלקת מתמשכת או סתם דלקת ראשונה זו תחושת תסכול מטורפת. לכן, היום צילמתי לכם סרטון המסביר איך לזרז החלמה מפציעה , השיטה היא מהפכנית ויעילה!
בהצלחה 🙂

אחת הבעיות הכי גדולות ונפוצות בגוף שלנו? לצערי, היא פציעות. והאמת? רוב האנשים מחליטים לא לעשות עם הפציעה שלהם כלום במקרה הבינוני… ובמקרה היותר גרוע?

וזה יישמע לך מוזר…

הם מחליטים ללכת לרופא משפחה.

לקחת כדורים.

להשבית את כל האימונים והתהליך שלהם.

וזו טעות.

אחת הדרכים הכי יעילות לטפל בפציעות היא לעשות את פרוטוקול הפציעות. כמובן, בייעוץ הרופא שלך, ואחרי שבדקת מה יש לך. איך פרוטוקול הפציעות עובד? פשוט.

בשלב הראשון – את צריכה לעשות סבבים של קרח. למשל ויש לך פציעה בגב התחתון, או שאת מרגישה כאב… מה שאת צריכה לעשות זה דבר פשוט:

לשים את הקרח בתוך שקית, וללפף את זה סביב האיזור שכואב לך. שם את צריכה להשאיר את שקית הקרח במשך 15 דק’, זה לא יהיה נעים, אבל יהיה יעיל… אחרי זה להוריד את הקרח למשך 15 דק’, ולהחזיר שוב. לבצע את הסבב הזה 3 פעמים.

אחרי 5-7 ימים, להתחיל לעשות תרגילים שמפעילים את האיזור הכואב. למשל חתירה… במשקל מאוד נמוך, ול-25 חזרות, ל3-4 סטים.

להמשיך עם פרוטוקול הקרח.

שימי לב שהרחבתי על הנושא בוידאו עצמו. אוהב מאוד, ג’ניה רומסקי. בהצלחה :))

חשוב: יש להתייעץ עם הרופא האישי שלך לפני תחילת הפרוטוקול

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן