_______

 

ג’ניה רומסקי ביקורת, המלצות, וכל האמת על תעודות ההסמכה של ג’ניה

אני מקבל המון שאלות איזו הסמכה יש לי, אז מלבד מאות (מאות רבות) של ספרים בנושא הדיאטה, הבריאות, הפסיכולוגיה האנושית, המוטיבציה, ההתמדה, מחקר הירידה במשקל ועוד…

שקראתי, גם למדתי באוניברסיטת תל אביב, קמפוס שיאים, רמת אפעל וכו’.

הנה חלק מהתעודות שיש לי:

 

עכשיו, חשוב לי שתביני… התעודות הן רק אסמכתא שאדם סיים לימודים. את לא רואה בתעודות האלה ניסיון של מעל ל-11 שנים בתחום ליווי תהליכי דיאטה לנשים.

 

ג׳ניה רומסקי ביקורת, חוות דעת והמלצות:

את לא רואה את הסטודיו שהיה לי שכלל שיחות מ- 08:00 בבוקר עד 00:00 בלילה עם נשים על מה הן אכלו, שתו, מה עבד להן במהלך היום ומה לא, את לא רואה את הפתרונות שהן קיבלו והצליחו להתחטב ולשמור על התוצאה…

את גם לא רואה את השיחות שלי עם נשים באינטרנט בשנים האחרונות, השיחות הפרטיות, של הלקוחות שלי – את הקבוצת פייסבוק פרימיום הגדולה בישראל לדיאטות, ואת ממש לא רואה את ה-103,572 שקל שהוצאתי על הסמכות בתחום הדיאטה, הירידה במשקל, הפסיכולוגיה, הפיזיולוגיה הנשית וכו’ וכו’

את מאות הספרים שקראתי…

אז התעודות האלה זה נחמד, אבל ההמלצה שלי? אל תקשיבי לעולם לאדם שאומר לך שאת צריכה להקשיב לו בגלל שיש לו תעודות. תשאלי אותו לכמה אנשים הוא עזר בתחום שלך.

הנה חלק קטן מהנשים שעזרתי להן – לחצי כאן

:ג’ניה רומסקי ביקורת

המטרה שלי היא לא לשכנע אותך בכלום. המטרה שלי ושל בריאותלי היא אחת:
לגרום ל-100,000 נשים להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה, אבל חשוב לי
גם שתדעי להעביר את המידע שלמדת ממני לחברות ולמשפחה שלך, וככה אנחנו
נייצר מדינה שיותר כיף לחיות בה. אני לגמרי מאמין בזה.

את כל זה אנחנו עושים עם הטכניקות והשיטות הכי חדשות ומתקדמות, שמבוססות
מדעית מצד אחד, ומצד שני כוללות המון ניסיון בשטח שמגיע אלייך על מגש של זהב.

ג׳ניה רומסקי ביקורת


הצוות שלי ואני פה לכל שאלה, ואת לגמרי מוזמנות לשאול אותנו הכל במייל:
romskfit1@gmail.com – אנחנו עובדים בימי א-ה בין השעות
08:00 – 17:00 בכל יום.
אז אם יש לך שאלה, על ג׳ניה רומסקי וביקורת או התייעצות או כל דבר אחר, את מוזמנת באהבה גדולה

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן