_______

 

הוכחה שאפשר לרדת במשקל גם בחג: 5 טריקים לירידה של 2 ק״ג בתקופת החגים

בואי נוכיח לך דבר מעניין, שכנראה ייגרום לך להרים גבה – איך אפשר לרדת במשקל גם בחג

אני רוצה לתת לך 5 טריקים לירידה של 2 ק”ג בתקופה הזאת של סוכות, או כל חג אחר, מבלי להתאמץ ולשנות את אורח החיים שלך באופן מהותי.
הלקוחות שלי מכירות את המשפט:
תאכלי בחג. אל תעשי דיאטה, אבל תאכלי נכון. ותמיד אחרי החג אני מקבל הודעות בסגנון של…

“זו פעם ראשונה שעליתי רק 0.5 ק”ג”או…”ירדתי מעט, ולא הרגשתי מפוצצת מאוכל!”

ובשביל להוכיח לך שזה אפשרי…
הנה 5 הטריקים שיחסכו לך עלייה של 2 ק”ג בחג:

1. הליכה/אימונים לפני החג.
נכון, עוד רגע סוכות… אז אין הרבה מה לעשות עד סוכות, אבל את לגמרי יכולה לרדת 2 ק״ג או למנוע עלייה של 2 ק״ג.
את יכולה להתחיל לרוץ/ללכת. יש לנו את האימונים בקבוצת פייסבוק ואם את רוצהלהכפיל, לשלש ולרבע את התוצאות – אז תציצי שם (אפשר לעשות אימונים מהבית).הקבוצה בפייסבוק נקראת: ג׳ניה רומסקי – הדיאטה האחרונה.
בכל מקרה, תוספת (נכונה) של 10 דק’ ביום?יכולה לחסוך לך את העלייה במשקל בחג.

2. תוסיפי למזונות שלך טבסקו/פלפל חריף
באופן כללי זו תוספת תזונתית מדהימה לאוכל,גם נותנת טעם, גם חסרת קלוריות וגם יש בהאת רכיב הקפסאיצין, שהוא אחד מהרכיבים היחידיםשיעילים באמת לתהליך של דיאטה (גם אם זה ב-5%)והאמת? את לא צריכהלהיות גאון מתמטי בשביל טריק 3,את רק צריכה . . .

3. להכפיל את כמות הירקות שאת אוכלת בכל ארוחה
נשמע הרבה? לא באמת. תחשבי על זה, אם את אוכלתבממוצע 3-4 ירקות ביום ויש לך 3-4 ארוחות במהלך היום..זה אומר שרק אם תאכלי 2 ירקות בארוחה, הכפלת
את כמות הירקות שלך.

טיפ של מקצוענים: להשאיר 2-3 ירקות חתוכים במהלך היום בבית,
במקום שנראה לעיןתגידי, את אדם של בוקר או ערב?כי הטריק הבא …מתייחס לשעה ספיציפית במהלך היום:

4. לאכול יותר חלבון בשעות הבוקר
חשוב: ברוב הפעמים אין חשיבות לשעה שבה תאכליאת החלבון, אבל… כשאנחנו נמצאים במתכונת של ‘החג’אז הייתי ממליץ לך לצרוך יותר חלבונים בחלק הראשוןשל היום, מהסיבה מאוד פשוטה:
חלבון משביע.חלבון מוריד את החשק לזלילות, וכשיש לנויותר זמן, אז הרבה יותר קל ‘להתגנב’ ולזלול משהו, החלבוןעוזר בזה מאוד.
מזונות טובים יהיו: חלבון ביצה. דגים (סלמון, טונה),אדממה, עדשים שחורות/לבנות.
חג שמח,אוהב מאוד,ג׳ניה.

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן