3 פיתויים ששמנים לא יכולים לסרב להם בסופ”ש

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
ווטסאפ
אימייל


אני שמן. סופית. אני גם מוכיח לך את זה בתמונה שלמטה. מאתגרת ההתמודדות הזאת עם המראה "החדש". טוב, די לבכות, אמרתי 100 ק"ג אז יהיה 100 ק"ג! בסוף הפוסט גם אגלה לך אם אני עומד במטרה או לא.

 

אז תגידי,
מה את עשית בסופ"ש?

הפעילות המועדפת עליי היא בדרך כלל ים/מנוחה מוחלטת/אוכל/ מנוחה מוחלטת/אוכל/מנוחה מוחלטת . . .

 

והפעם?
הפעם הפתעתי.

זה היה סופ"ש של אוכל 🙂

אז אחרי שקפצתי עם האישה לצומת בילו למצוא לי איזו חולצה שחורה שתסתיר את הקילוגרמים הארורים האלה שהעלתי… וויתרתי מאוד מהר על הרעיון, פשוט אין לי חשק לקנות בגדים. זה לא שלא נכנסו לכמה חנויות… אבל יצאנו מהן מהר בטענה שלי של… "חם לי".

 

נו באמת…
אני חושב שהיא הבינה.

הבינה שבזמן הקרוב לא יהיה כיף לעשות איתי קניות, ממש התהפכו היוצרות 🙂


השמנה מס' 1:

אז אחרי סיבוב של 45 דק' רציתי משהו קר… ואמרתי שנקח שייק בריאות, היי… הרי קוראים לזה בריאות, לא ככה? הוא היה מרענן ומתוק, אבל זה בסדר. אלה סוכרים טובים כי הם מגיעים מפירות. ככה לפחות אני מנסה לשכנע את עצמי.
 

אחרי כל סיבוב הבריאות הזה, נהייתי רעב, והלכנו למקום האהוב עליי. טוב בעצם תאילנד רחוקה לי כרגע, אז החלטנו ללכת למקום השני האהוב עליי… סושי!


השמנה מס' 2:

אני רוצה אייס קפה, בבקשה. במקום זה הביאו לי משקה קר, עם קצת קפה וים סוכר, טוב נו… כנראה החום השפיע והפך את הקפה למתוק יותר, הרי לא באמת מוסיפים כמויות אדירות של סוכר לאייס קפה, זה הרי קפה, לא?…


השמנה מס' 3:

 

אחרי המתנה של 25 דק' זה הגיע. נגיעות קטנות של גן עדן, סושי. עכשיו, כולנו יודעים שסושי זה בריא, וקצת רטבים עליו… עוד לא הרגו אף אחד. אז כמובן שסיימתי 2 קעריות קטנות של רטבים, ועוד לקחתי מחברתי היפה. טוב נו, על מי אני עובד, ממש גנבתי ממנה בלי שהיא תדע, כי אנחנו לא מתחלקים באוכל. חברים חברים… עד האוכל.

 

 

me2

 
רגע של רצינות, לסיכום:

הסופ"ש היה מעולה, חשבתי ששמרתי על התזונה, למראית עין זה נראה שכן… אבל הרטבים של הסושי מפוצצים בפחמימות וסוכרים, אותו הדבר השייקים שאיזה איש שיווק גאון נתן להם את השם "בריאות" והאייס קפה… תמיד לבקש אותו ללא סוכר, תדאגי את להוסיף את הסוכר, תשלטי על מה שנכנס לך לגוף.

 

עדכון מצב:
אחרי שבוע מאתגר אני שוקל היום 83.1 ק"ג (לא זוכר בדיוק כמה שקלתי שבוע שעבר, זה נמצא בפוסט הקודם), אם אני לא טועה זו עליה של 1.5 ק"ג. אני עומד ביעדים עד עכשיו. את שואלת את עצמך איך זה משפיע עליי חוץ מהמשקל? הדבר העיקרי שאני מרגיש ב- 4 שבועות הראשונים … שממש קשה לי להתעורר, אבל ממש.

אין לי מושג, עדיין לא בדקתי את זה, אבל אין לי ספק שבדיקות הדם יהיו פחות טובות. חודש הבא אבדוק ואעדכן. 

עד אז, האם יוצא לך לעשות את הטעויות שאני עשיתי הסופש הזה? אם כן שתפי אותנו, בתגובות שכאן למטה, אשמח לעזור לך 🙂


הנה התמונה מהסופש האחרון… סך הכל עלייה של בערך 5-7 ק"ג של שומן בתוך 4 שבועות.
(מתחילים לראות את השומן בבטן מבצבץ מבעד לחולצה, נראה לי :-))

me1

ג'ניה רומסקי,
המאמן האישי שלך,
עד 100 ק"ג 🙂

Picture of ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

Skip to content