_______

 

תרגילי בטן תחתונה: ככה יוצרים בטן שטוחה (וידאו)

הגיע הזמן שאציג את אחד התרגילים הכי טובים שיש לחיזוק שרירי הבטן, כולל אחד מתרגילי בטן תחתונה מהיעילים. תרגילי בטן  נועדו על מנת לחזק את הבטן ובזמן שאנו נמצא על אחוז שומן נמוך לתת מראה יפים –  יותר לבטן. לרוב האוכלוסייה יש כאבי גב, מכיוון שהם עושים המון תרגילי בטן שגויים. בהצלחה..

 

מחפשת להוריד שומן בטני מהבית? ובכן, ואני אהיה מאוד רשמי לרגע, יש כמה דברים שאת יכולה לעשות כדי לעזור לך להשיג את המטרה הזו.

כדי להתחיל, את תצטרכי ליצור גירעון קלורי. המשמעות היא שתצטרכי להכניס פחות קלוריות ממה שאת שורפת. יש כמה דרכים לעשות את זה, אבל הדרך היעילה ביותר היא לשנות את התזונה שלך.

תורידי מזונות מעובדים ומזונות עתירי סוכר. סוגי מזונות אלה מלאים בקלוריות ריקות ולא יעזרו לך להוריד שומן בבטן, גם אם תרגילי בטן תחתונה יעילים במיוחד.

במקום זאת, תתמקדי באכילת מזון כמה שיותר טבעי, לא מעובד. מזונות שכוללים פירות, ירקות, חלבון רזה ושומנים בריאים.

בנוסף לשינוי התזונה שלך, אני רוצה שגם תעלי את רמת הפעילות שלך. המשמעות היא לקום ולנוע יותר במהלך היום.

אתה יכול לעשות זאת על ידי הוספת כמה אימוני הליכה, ריצה או אפילו HIIT נוספים. רק תוודאי שאת מעלה את קצב הלב שלך ומזיעה יותר.

אם תעקבי אחר העצות האלה, את אמורה להתחיל לראות תוצאות תוך מספר שבועות. זכרי, לוקח זמן ועקביות להוריד שומן בטני. לכן, אל תתמקדי בפעולות שלך, ולא בתוצאות המיודיות, פשוט תמשיכי.

הנה 5 דרכים מהירות להורדת של שומן בטני מהבית:

  1. צמצמי משקאות מתוקים
  2. תאכלי יותר חלבון
  3. תמנעי ממזונות מעובדים
  4. תזוזי. גם הליכה זו פעילות מדהימה
  5. תגבילי אלכוהול: משקאות אלכוהוליים מלאים בקלוריות ריקות שעלולות להצטבר ולהוביל

תני בראש!

אוהב מאוד, ג׳ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן