_______

 

חילוף חומרים וירידה במשקל שהיא ידועה מראש לנשים עם מטבוליזם איטי [וידאו חדש]

חילוף חומרים וירידה במשקל יכול להיות טריקי. זאת אומרת, אם קצב חילוף החומרים שלך איטי? את לגמרי יכולה להתקל בקשיים בתהליך הירידה במשקל, מצד שני, יש פעולות שאם תעשי אותן, את תראי תוצאות כבר בימים הקרובים.

חילוף חומרים וירידה במשקל
חילוף חומרים וירידה במשקל

 חילוף חומרים מהיר: האימון ה- 1 והביתי שיטיס לך את קצב 
חילוף החומרים לחלל
 

מה שלומך?
 

תראי, כשצילמתי את האימון הזה, חזרתי אחרי פציעה, לא הייתי בכושר בכלל(גם אפשר לראות אותי ממש מתנשף) ובכל זאת החלטתי לצלם אותו ולהמליץ לך עליו, כי הרעיון שעומד מאחוריו יעזור לך להשיג קצב חילוף חומרים מהיר וע”י זה להשיג בטן מפוסלת יותר

רוצה בטן שטוחה, גוף בריא ומראה צעיר יותר? תתחילי לעבוד ותייצרי לך קצב חילוף חומרים מהיר הרבה יותר ממה שיש לך כרגע.

 

ג’ניה רומסקי,
מאמן אישי מוסמך מאונ’ תל אביב – מומחה ליצירת בטן שטוחה

 


ניתן להתאים את האימון הזה לרמות שונות. אני רוצה שתנסי אותו, ותגיד לי מה דעתך, עד הסרטון הבא. האימון הוא אימון לא קל, ואפשר להחשיב אותו כאימון למתקדמים, יחד עם זאת יש לך המלצות מתחת לסרטון איך אפשר להתאים אותו גם למתחילים יותר.

 

הוא לוקח מעט מאוד זמן, בתוספת של 2 אימונים נוספים(יישלחו לך בהמשך) סך הדקות שתצטרכי להשקיע בשבוע לא יעלה על 30 דק’, והתוצאות הן מדהימות, מוכנה להתחיל?
 

מגניב, אז כמה כללי אצבע + התאמות לאימון וליצירת קצב חילוף חומרים מהיר:

 

תרגיל מס׳ 1 : ניתן במקום המדרגה לרוץ במקום,

להזיז את הרגלים במקום במשך 30 שניות.

תרגיל מס׳ 2: ניתן להוריד את מספר החזרות בחצי

ולשים את הידיים על כיסא( זה יוריד את רמת הוקשי).

תרגיל מס׳ 3: ניתן לעשות את שכיבות השמיכה על

הברכיים, ופשוט לעלות למעלה(ללא הקפיצות)

תרגיל מס׳ 4 : לחתוך בחצי את הזמן שתקפוץ בחבל

 

המלצה כללית:
יש לעבוד לפי זמנים, ולבדוק בכמה זמן אתה יכול לסיים את האימון, זה לא משנה אם זה ייקח 10 דקות או שעה, תבדקי את זה, ותרשמי לך. אולי בעוד חודש ממש תופתעי. בלי שום קשר, תמיד טוב לבדוק את קצב ההתקדמות שלך, יודעת מה התחרות הכי מאתגרת? התחרות מול עצמך!

מחכה לשמוע את דעתך, בתגובות כאן למטה.


ג’ניה רומסקי,
המאמן האישי שלך,
לחיי הבטן השטוחה שלך.

 
ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן