_______

 

פרק 10: 7 ירקות יותר בריאים מקייל

היום, בתוכנית שלנו: האמת על עולם הדיאטות אנחנו נדבר על  רשימה של  7 ירקות שהם יותר בריאים מהקייל, שהוא סופר פוד בפני עצמו:

 

היום אנחנו נדבר על 7 ירקות שהם יותר בריאים מהקייל:

תשמעי קטע מעניין.

לפני שבוע בערך יצא לי לדבר עם אחד מהתזונאים המובילים בעולם, ואמרתי לו שקייל זה המלך של כל המזונות, והחצוף הזה? החצוף הזה אמר לי “ג’ניה, אתה צודק אבל אתה טועה” אה? בוא תלמד תשכיל אותי. הוא אמר לי לבדוק את המייל שלי בעוד 24 שעות, ולהיות מוכן לעזור ללקוחות שלי שלא רק מחפשים לרזות ולייצר בטן שטוחה, אלא גם רוצים ליצור עור זוהר ובריא, גוף צעיר והפחתה של 50% במחלות העתידיות. חיכיתי לזה ממש… ואני רוצה לחלק איתך את הרשימה הזאת שקיבלתי.

הוא אמר שאלה מזונות שיותר בריאים מקייל, אבל תני לי לספר לך קצת על הקייל לפני זה

קצת על הקייל:

מבין כל הירקות הבריאים, כרוב עלים הוא המלך. זהו בהחלט אחד המזונות הצמחיים הבריאים והמזינים ביותר.

כרוב עלים טעון בכל מיני תרכובות מועילות… אשר לחלקן יש תכונות מרפא רבות עוצמה.

כרוב עלים הוא בין המזונות הצפופים ביותר תזונתית על פני כדור הארץ.

בקצרה מה הוא כרובה עלים… כרוב עלים הוא ירק פופולרי, חבר במשפחת הכרובים (כרוב בר).הוא קשור לירקות ממשפחת המצליבים כמו כרוב, ברוקולי, כרובית, כרוב ירוק וכרוב ניצנים. ישנם סוגים רבים ושונים של כרוב עלים. העלים יכולים להיות ירוקים או סגולים בצבע, ויש גם צורה חלקה או מתולתלת. הסוג הנפוץ ביותר נקרא כרוב מסולסל או כרוב סקוטי, לו יש עלים ירוקים ומתולתלים וגזע קשה וסיבי.

הנה היתרונות של כרוב העלים, הידוע גם בתור הקייל.

כרוב עלים טעון בנוגדי חמצון רבי עוצמה כמו קוורצטין וקמפפרול.

3. הוא מקור מצוין של ויטמין C.

4. כרוב יכול לסייע בהורדת כולסטרול, אשר עשוי להפחית את הסיכון למחלות לב.

כרוב עלים הוא אחד המקורות הטובים ביותר בעולם של ויטמין K.

בכרוב עלים ישנם חומרים רבים הנלחמים בסרטן

ועכשיו? אחרי שהבנו עד כמה הקייל איכותי, בוא נדבר על חמשת המתחרים הכי גדולים שלו ויש שיגידו שהם לוקחים אותו בסיבוב, אני לא אומר את זה… אבל הם לגמרי מכילים כמה פניני זהב!

שים לב, יש דבר כזה בעולם מדע הריפוי שנקרא טבלת דירוג. אלה בעצם המזונות האיכותיים ביותר בכל הנוגע לריפוי ומניעה.
מאכל מס’ 1 . . .

תשאירי את התגובה שלך כאן למטה

 

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן