_______

 

אחד העקרונות הנסתרים (והמחטבים ביותר) של עולם הבריאות שכל תא ותא בגוף שלך חייב להכיר

בואי נדבר על אחד העקרונות הכי חשובים ולצערי נסתרים של עולם הבריאות – ׳׳ריבית דה ריבית׳׳. בשביל להבין את זה – חשוב לי שתעני על השאלה הבאה:

מה זמן את משקיעה בלימודים בחיים שלך?

אני משקיע בזה המון. באמת. ובגלל זה קריטי לי גם
להבין איך לומדים כמו שצריך. איך מקצרים את זמן הלמידה,

איך זוכרים טוב יותר, איך מטמיעים את החומר וכו׳ ..

מכירה את ריצ׳ארד פיינמן?

הוא קיבל לא מעט פרסים.

חתן פרס נובל לפיסיקה בשנת 1965, נחשב בעיני רבים לגדולי הפיסיקאים התיאורטיים בעולם …

יש לו ספר אדיר שנקרא:   ״six easy pieces״

הוא מסביר על הנושאים הכי מסובכים שיש בעולם הפיזיקה, באופן פשוט ומרתק. בכל מקרה, אחת השיטות המפורסמות שלו היא להבין את הבסיס בכל נושא שחשוב לנו.

בגלל זה אני מדבר איתך המון על טכניקות ושיטות לירידה במשקל ושיפור הרכב הגוף – אבל תמיד מזכיר לך כמה חשוב שתביני את הבסיס.

אחד עקרונות הבסיס הקריטים הם ה״ריבית דה ריבית״ של עולם הבריאות.

אגב, זה תקף לכל תחום.
לעשיית כסף …
למערכות יחסים …
וכן …
ֿ
לירידה במשקל ושמירה על התוצאות.

רוצה לשמוע סוד?
אדם שהתחטב באופן נכון? יהיה לו הרבה יותר קל לשמור על התוצאה הזאת לאורך שנים.

מה בעצם העיקרון של ריבית דה ריבית אומר?

ככל שאת מתרחקת מנקודת ההשקעה הראשונית – ככה המאמץ שתשקיעי יהיה נמוך יותר ויותר, אבל התשואה תלך ותגדל (תקראי את המשפט הזה פעמיים).

תחשבי על זה – הנקודות קושי הכי גדולות הן בתחילת הדיאטה.
הן בתחילת האימונים.
הן בקשיים הראשונים.

אחרי שעברת את נקודת ׳האל חזור׳ – את תראי שזה יהיה חלק ממך, יהיה לך הרבה יותר קל לשמור על החיטוב שלך ולהגיע לסטנדרטים חדשים – כי שוב, יש לך את אפקט ׳׳ריבית דה ריבית׳׳ שממשיך וממשיך לצבור.

אני יודע שזה פוסט עם פחות ׳בשר׳ על פניו – אבל יש פה את אחד העקרונות הכי חשובים שתכירי.

אוהב מאוד,
ג׳ניה רומסק

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן