_______

 

מקרה בוחן: קיוית רבקה, אמא ל- 6 ילדים אומרת “זרקת 2 חצאיות כי הן התחילו ליפול”

הסיפור מאחורי ההצלחה של קיווית רבקה, אמא ל- 6 ילדים . . .

שהספיקה להזדחל למחזור מס’ 2 (ממש רגע לפני שנסגר) של דיאטת חירום.
עכשיו, אחרי שהיא סיימה את הסבב הראשון בהצטיינות…

היא חושפת פרטים על התהליך עצמו:

קיווית, מה היה המכשול שמנע ממך להצטרף לתוכנית דיאטת חירום בהתחלה?

הכסף. להוציא סכום של 2000 ₪ בשביל דיאטה היה קשה. גם כי לא היה 2000 ₪ נזילים וגם כי יש כל כך הרבה הוצאות חשובות (בכל זאת אנחנו בית עם 6 ילדים ב”ה ותמיד יש הוצאות) ומנטלית, לא חשבתי שאני אקיע על עצמי סכום כזה.

למה לדעתך לא הצלחת לפני שהגעת לדיאטת החירום?

התיאשתי מהר, ראיתי את אימא שלי מרזה ומחזירה את הכל חזרה, ראיתי את עצמי מרזה ואז נשברת עם המתוקים ומעלה יותר ממה שהיתי. בפרסום על הדיאטה הבנתי שזה אפשרי בשלב כל שהוא, לאכול גם מתוק וחשוב מזה, שהגוף ישרוף שומים לבד, כך שבסיום הדיאטה אשמור על המשקל שהצלחתי להשיג בעמל רב.

 

מה הייתה התוצאה של ההחלטה שלך, של להצטרף לדיאטת חירום

אני חושבת שזו הפעם הראשונה שבה שמתי את הצרכים שלי לפני הצרכים של שאר בני הבית. הרגשתי שאני משקיעה בעצמי והשתדלתי לא לוותר לעצמי. בסוף הסבב בראשון, אני יכולה לומר שיש לי היום יותר אנרגיות, אני מרגישה טוב עם עצמי וזה מקרין גם על המשפחה, אז כולנו הרווחנו…

 

מה התועלת הכי גדולה שהתוכנית נתנה לך?

ללמוד להקשיב לגוף ולתת לו את החומרים החיוניים שלו. כן וגם נחמד לי להסתכל
במראה ולדעת שאחרי עוד סבב זב יהיה אפילו עוד יותר נחמד.

 

מה הן 3 התועלות הנוספות שדיאטת החירום נתנה לך?

המראה שלי, ובעקבותיו מחמאות מהסובבים. לא האמנתי שזה יקרה

הבגדים שעולים עלי וחלקם רופפים (זרקתי 2 חצאיות שפשוט התחילו ליפול לי)%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99%d7%aa
הנעליים נסגרות בקלות, השעון על היד רופף ולא צמוד
התזונה בבית השתנתה קצת…

אומנם לא כולם שותפים ומוכנים לאכול את מה שאני אוכלת,  אבל חלק מהדברים המתוקים והלא בריאים אני כבר לא מכניסה  הביתה ולפעמים יש מי שמעזים לטעום אוכל בריא יותר…

 

היית ממליצה להששתף בדיאטת החירום? אם כן למה

קודם כל אני כבר ממליצה… לכל מי שמעוניין לשמוע.

למה?! התוצאות מדברות בעד עצמן. הגוף לא מורעב (וגם אני), האימונים קצרים ובבית, בזמן שלי, בלי התארגנות ליציאה… התפריט מוכן ולא צריך לחשוב הרבה, לפחות בהתחלה, אח”כ אפשר לגוון. וזה פשוט עובד. אני היתי כל כך סקפיטית, ואחרי שעליתי בהתחלה במקום לרדת, רציתי את הכסף חזרה, אך התאפקתי וחיכיתי עוד קצת, ואני לא מצטערת!!!!

======

(גם מעיין זינר, עברה תהליך דומה, את מוזמנת לקרוא עליו כאן)
%d7%9e%d7%a2%d7%99%d7%99%d7%9f-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99-%d7%95%d7%90%d7%97%d7%a8%d7%99

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן