מוצרי חלב: מי אמר שהם הורגים? האמת המכוערת על החלב

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
ווטסאפ
אימייל

ג’ניה לא. אל תכתוב מאמר לכבוד החג. ובטח שלא על מוצרי חלב.

ג’ניה, לא! לך תאכל איזו עוגת גבינה בריאה, עזוב אותך עכשיו משטויות . . . טוב נו אני אכתוב רק 2 שורות, מבטיח, רק 2 שורות!

טוב, נשברתי.
(המאמר מתאים גם ליום יום, כמובן)

אני נגד מאמרים ספציפים לחגים. אבל אני אתפוס את הגל של החג  בשביל “לקדם” את הרעיונות שלי, כזה אני, אנוכי מדי פעם 🙂 אם את לא אוכלת מוצרי חלב מטעמים אידיאולגיים, זו סיבה מאוד הגיונית ואני לגמרי איתך, גם אני כמעט ולא אוכל אותם בדיוק מהסיבה הזאת … אבל, אם נסתכל על הצד הבריאותי – רוב האנשים טועים בנושא הזה.

תראי,

הבעיה היחידה עם החלב, לפי המחקרים העדכניים שיש היום היא שאנשים שרגישים ללקטוז כנראה לא יסתדרו איתו, וזה בסדר גמור.

אחרי הודעת האזהרה הזאת, בואי נעבור לעיקר, אני רוצה לתת לך כמה מאכלים שכל אמא חולמת שיגלו לה בשביל שהיא תכין אותם למשפחה.

כן, אלה מוצרי החלב מהבריאים ביותר שברא היקום! או אלא שגרים ביקום 🙂

גילוי נאות: אני אישית עם הזמן אוכל פחות ופחות מוצרי חלב, רק מהסיבה האידיאולוגית – אבל זה החיים שלך, אני נותן לך את המידע, תחליטי מה לעשות איתו.

מוצרי חלב : יוגורט יווני


זה אולי אחד המוצרי חלב הכי לא ידועים לאדם שהם מהבריאים ביותר, יש שם יחס מעולה של פחמימות, שומנים וחלבונים, לטובת החלבונים.
הוא מלא בסידן ופשוט מושלם לבריאות שלך.

היוגורט הזה זו הקצפת שבקצפת בשביל כל תהליך הרזיה מהסיבה שהוא מלא בחלבון. אין ספק שמוצרי חלב ברגע זה מקפצים משמחה שיש להם כזה מוצר אדיר.

חלב קוקוס
כל בוקר שאני מתעורר, אני מתפלל לאלוהי הקוקוס . . . שימשיך להוריד עלינו את ברכת הבריאות בכל בוקר. קוקוס, על כל היבטיו הוא שלמות.

חלב קוקוס נכנס תחת הקטגוריה העסיסית והבריאה הזאת – תתפרעי איתו, יש שם את השומן הכי בריא שקיים, הוא מעולה לחיזוק העצם ומפוצץ בערכים.
הידעת? מוצרי חלב, ובכלליות מוצרים שעשויים רובם מ- חלבונים הורגים את
הרעב בדיאטה

יוגורט ביו
אפשר להוסיף ליוגורט הרגיל פירות יער ולהפוך אותו ליוגורט פירות, רק בריא ואמיתי. זה טריק שאני עושה לא מעט והוא עושה את ההבדל, כן כן… אל תזלזלי, אני שומע עד לכאן, החיטוב נמצא בפרטים הקטנים. והנה שוב… מוצרי חלב מוכיחים שיש להם גם מרכיבים איכותיים.
יוגורט דנונה
אותו כנל כמו היוגורט ביו
קוטג’
האמת? אני לא עובר יום מבלי לאכול קוטג’, רק כי הוא מספק לי מנת חלבון שעוזרת לי לשמר את השרירים ולשפר את היחס בין השריר לשומן.
זה כמו מתווך זוגיות(יש דבר כזה עדיין?) . . .
שאחראי על לדאוג שהכל יבוא על מקומו.
אותו דבר הקוטג’, הוא אחראי לדואג לסדר את היחסים בין השומן לשריר שלך, תשתמשי בו, במחילה ממך . . .

אה כן, תדאגי שזה לא יהיה קוטג’ 1% או משהו.
 3% ומעלה(כימיקלים וכאלה… זה למאמר אחר).
אפשר להוסיף לכאן גם את הגבינה הלבנה והצהובה, חשוב שזה לא יהיה דייט.
חלב שקדים
חבל נקי מחומרים, אפשר לעשות אותו בבית בקלות(אם יהיה ביקוש אני אשים כאן את המתכון, מבטיח רק תגידו בתגובות למטה), הוא מכיל שומנים איכותיים שאנחנו רוצים בתזונה שלנו והכי חשוב . . .

הוא ט-ב-ע-י לגמרי וגם יעיל למי שיש בעיות עם רגישות החלב הרגיל.
טוב, אלה היו 2 השורות שלי על מוצרי חלב ודומיהם.

חשוב לי להבהיר, אין לי שום אינטרס לקדם או להכפיש את התעשייה.
כשאת בעצמך רואה אנשים שיוצאים בצורה יוצאת דופן על החלב, או להפך מגנים עליו, תחשבי קודם כל מה האינטרס שלהם. סתם לצורך הדוגמא . . .

אם הייתי עובד בתנובה . . .
או שהייתי טבעוני . . .
או אפילו יוצר דיאטת פליאו . . .
הבנת את הקטע.

אנשים לפעמים מרסקים בהמלצות שלהם אוקיינוס שלם של מוצרים איכותיים רק בגלל שהם מנסים להצדיק את האמונה שלהם ולא בגלל מחקר מדעי.

את ואני נעשה הכל בשביל להזהר מהם, נכון? חג אדיר שיהיה לך.

ואגב, מוצרי חלב חייבים להיות בתזונה של כל אדם ואדם, במיוחד ילדים, נוער, בוגרים וקשישים. כן, כמו שאמרתי, אצל כל אחד מוצרי חלב חייבים להיות.

ג’ניה רומסקי,
המאמן האישי שלך,
לחיי הבטן השטוחה שלך.
נ.ב
המון נשים חושבות שאם יהיה להן תפריט טוב, הבעיה תעלם. אם הן ייגלו את ‘סוד’ החיטוב… פתאום הכל יתחיל לתקתק, אם הן יתאמנו 1-2 שעות כל יום, אז הגוף יוריד את השומן, אבל זו טעות – הדבר הראשון והעיקרי שייקבע אם תגיעי למטרת החיטוב שלך זה האם הגוף שלך מאוזן – את חייבת להכניס לגוף שלך את הערכים התזונתיים שמאזנים את גוף האישה…
Picture of ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

Skip to content