_______

 

ככה לא תשמיני בפסח: הדרך הקלה לעלות על המשקל אחרי פסח ולחייך

 הסתכלי לחג בעיניים – והתמודדי!
 

אביב הגיע פסח בא:

 

במאמר הבא אני אציג כמה טיפים קטנים(אך מועילים)שיעזרו לכן לעבור את  הפסח הקרוב בלי להרוס את הדיאטה, בלי לצבור עוד כמה קילוגרמים עודפים ועדיין להנות מפסח ומאכליו

 

 

נתחיל מהמצות ה"כוכב של פסח":
 

תבחרו את המצות שלכן בקפידה!!ההמלצה שלי היא לקנות מצות מחיטה מלאה המכילות כ 6-8 ג' של סיביים תזונתיים. המצה עצמה מכילה בין  130-150 קלוריות שהן שוות ערך לשתי פרוסות לחם אחיד(הרגיל) או ל4 פרוסות לחם קל.

 

במצות אין סיביים תזונתיים ואין נוזלים בעקבות זה אנו לא מקבלים את תחושת השובע וממשיכים לאכול אותן בלי הפסקה. הימנעו מלמרוח על המצה שוקולוד וממרחים שונים זה יכול להקפיץ את הערך הקלורי של המצה עד ל400 קלוריות.

 

בגלל ששטח המצה הוא כפול משל פרוסות לחם.

 
 

דילוג על ארוחות לפני בשביל לחסוך קלוריות לארוחת חג: 
 

טעות, דילוג על ארוחות במהלך היום בשביל להשאיר "מקום" לארוחת חג גורמת לרוב לאכילה מוגברת בארוחת החג, הכפלת כמות הקלוריות ותחושת כבדות מוגברת. לכן מומלץ לאכול ארוחות קטנות במהלך היום עתירות בחלבון.

 

דוגמה לארוחת בוקר חביתה מביצה שלמה אחת ועוד 2-3 חלבונים עם מצה שלמה אחת.

 
 

תכננו את הארוחות וחטיפים שלכן:
 

אנחנו צריכים לתכנן ארוחות וחטיפים לאורך כל השנה, אך במיוחד בתקופת החגים. פסח הוא לא יוצא מן הכלל. לאכול באופן קבוע לאורך כל היום, שלוש ארוחות ושתי ארוחות ביניים. 

 

זה יעזור להסדיר את רמות הסוכר בדם וימנע את הדחף לזלול. שמרו ירקות חתוכים זמינים במקרר כדי שלא תגיע לאכול חתיכות מצה עם חמאה או קינוחים של פסח, כי הם שאריות של ליל הסדר.

 

לשתות הרבה מים במהלך החג: 

 

הרבה מאכלים בפסח מכילים מצות, מה שיכול להוביל לעצירות בגלל חוסר הנוזלים במצה. לכן מומלץ במהלך החג לאכול מספיק סיבים תזונתיים ולשתות יותר מליטר וחצי של מים.

 


לשמור על שיגרת האימונים שלכן:

 

אל תפסיקו לזוז!
אכילה נכונה ושמירה על פעילות גופנית(יחד עם שינה מספקת)תסייע למנוע עלייה במשקל  ולשמור על אורח חיים בריאבמהלך חג הפסח.

 

שיהיה לכן חג שמח ובריא הפסח. זכרו ליהנות בחג עם חברים ובני המשפחה, אבל לא להזניח את בריאותכן!  אם יש לכן עוד טיפים מועילים הפסח אנא שתפו אותם אתנו…

 
חריס,
מאמן ומעביר סדנאות הרזייה
 

 
ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן