_______

 

האמת המלוכלכת על שינוי הרכב הגוף שלך (וכמה הרזיה מהירה יכולה להיות פשוטה אם את מבינה את זה)

קל מאוד לחשוב שתהליך הירידה במשקל, או ירידה במשקל הוא קל. אבל הנה הסוד – הרזיה מהירה יכולה להיות פשוטה אבל לא קלה. יש דרכים להפוך את התהליך לפשוט וקל יותר אבל הנה מה שאת חייבת לדעת

אל תטעי. המטרה שלך? היא הרבה יותר פשוטה ממה שנדמה לך.
שימי לב למילה העיקרית כאן – ״פשוטה״.

לא קלה.
פשוטה.
זה פשוט להגיע לשפל קלורי.
זה לא קל לשמור עליו.
זה פשוט להתחיל להתאמן.

זה לא קל להמשיך לעשות את זה כשיש לך מצב רוח רע,בעיות בעבודה, ריב עם בן או בת הזוג או סתם עייפות וחוסר חשק.
זוכרת,זה פשוט – אבל זה לא קל.

אבל בתור האדם שאת עוקבת אחריו וסומכת עליו בענייני שינויי הרכב הגוף?
זה התפקיד שלי להגיד לך – שזה לא אמור להיות קל.

לעזאזאל, את מתעסקת פה עם ההורמונים, המשקל,ההרגלים, תעשיית המזון, מידע שגוי וכמובן עם החיים שלך, שאליהם התרגלת – אז וודאי שזה לא יהיה קל!
אבל אני פה בשביל להגיד לך – שזה שווה הכל.

אז תזכרי – זה לא אמור להיות קל, זה כן צריך להיות פשוט.
אוהב מאוד, ג׳ניה.

בנוסף, אחת הדרכים הכי יעילות להבין את הפשטות של עולם ההרזיה הוא להבין את העקרונות שעובדים שוב ושוב. את מבינה, כל תפריט דיאטה יכול לעבוד מדהים לאדם אחד, ולהיות זוועתי לאדם אחר. נכון העניין הזה שיש היום אינספור דיאטות?

הרי למה הרזיה מהירה ותהליך החיטוב כל כך מקשים על המון אנשים?

כי חלק גדול מהן עובד. וחלק גדול מהן גורם לאנשים לרדת במשקל. ומהר.
הבעיה מתחילה להיות אחרי הימים הראשונים …

את מבינה? יש המון דיאטות ש׳׳עובדות׳׳ בימים הראשונים מהסיבה הפשוטה:

שהן גומרות לך בדרך כזאת או אחרת להפחית את כמות הקלוריות שאת אוכלת, ואז הן כביכול הופכות להיות ׳המצאת המאה׳ כשלמעשה? הן סך הכל גרמו לך להוריד בכמות הקלוריות שאת מכניסה לגוף.

ואם את מבינה את העיקרון הזה, של שפל קלורי, את תוכלי להבין מה גרם ל… הרזיה נכונה, ולדעת לעשות את זה לאורך זמן, ובדרך שפוייה בדיוק כמו שאנחנו עושים בבריאותלי.

בכל מקרה …

נ.ב

תזכרי את זה:

הרזיה פשוטה
הרזיה פשוטה


ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן