_______

 

האם פחמימות משמינות? כל האמת על עולם הפחמימות (שהרבה אנשים מעדיפים שלא תדעי)

האם פחמימות באמת משמינות? ואיך גם את יכולה ליהנות מפחמימות מבלי החשש של לעלות במשקל?

כמה אפשר לשמוע את המיתוס ההרסני הזה?
״פחמימות גורמות להשמנה״״תורידי פחמימות ותרזי״״אסור לאכול פחמימות אחרי 8 בערב״
באמת, די. יד. די.ג׳ניה, קח נשימה ותמשיך את הפוסט, מה יש לך?


טוב.אחרי שהצד השפוי שלי הרגיע אותי …
ברצינות, כל מי שאומר לך שפחמימות משמינות? לא מביןאיך הגוף שלנו עובד. אולי הוא קרא בבלוג. אולי הוא שמע באיזוכתבה ב-Ynet, אבל הוא לא באמת מבין.


תביני, את יכולה לבסס את כל התזונה שלך על פחמימות ועדיין להראותכמו גל גדות (טוב, בתיאוריה – היא אדירה ועובדת מאוד קשה, אבל עדיין),מצד שני את יכולה לחיות על אפס גרם פחמימה ולהיות על אחוז שומן גבוה …
כמובן שאני לא רוצה שתעשי את אף אחת מהאופציות הקיצוניות האלה,אבל את חייבת להבין שלפחמימות יש חשיבות בתהליך החיטוב.


הן אחראיות על האנרגיה שלך …יש בהן סיבים תזונתיים …מינרלים …והן פשוט טעימות (כן, גם זה חשוב) …
נכון שעם הפחמימות יותר קל ׳להפריז׳, אבל זה כמו להגידלהתחיל להתנייד ממקום למקום ברגל, ולהפסיק לנסוע במכוניות …כי יש איתן סיכוי לתאונה.


וודאי, עדיף להשקיע בפחמימות היותר איכותיות.אלה שמכילות יותר ערכים תזונתיים.
פחמימות מורכבות, פירות, ירקות – אבל שלא תחשבי עללהפסיק לאכול פחמימות, שמעת אותי?!

אוהב,ג׳ניה.

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן