_______

 

אמא… תשאלי את השמנמן מה השעה

מודה. הופתעתי. בשבועות האחרונים יש התעניינות יוצאת דופן בתהליך ההשמנה שלי… לא כתבתי כבר כמה ימים בבלוג ההשמנה, וקיבלתי יםםם "תלונות" שהיו אפילו די מצחיקות…

"הפסקת להשמין?" "נשברת אה?" אפילו מישהי שאלה אותי, וגרמה לי לחיוך(חולה על נשים עם הומור!) אם "התאבדתי?" אז לא… אני עדיין כאן, ממשיך לתעד את תהליך ההשמנה שלי עד 100 ק"ג.

האמת?

נתקעתי קצת במשקל בזמן האחרון… היום אני עומד על 87.9 ק"ג, השבוע אני אוסיף עוד קצת אוכל בשביל להמשיך ולעלות במשקל… וזה מוביל אותי לנושא החשוב של היום. התמדה. אבל לא לא… לא ההתמדה הרגילה והמשעממת.

תראי איזה קטע,
אני מנסה לעלות במשקל,
אוכל המון שטויות ואפילו נהג משאית יחשוב שיש לו אורח חיים יותר בריא משלי.

עדיין,
אני מתקשה.

עכשיו אני בטח שומע אותך צועקת שם… מה אתה מקשקש? מה הבעיה לאכול כל היום ולהשמין? זו לא בעיה, יודעת מה הסוד לכל הצלחה? 

ניחשת נכון, תצעקי את זה, עכשיו. 
בואי נצעק יחד.


3…
4…
ו….

התמדהההההה


כל תהליך לוקח זמן. ואת לפעמים רואה אנשים שמצליחים ברגע… זו ממש לא הצלחה ברגע. הצלחה ברגע זו התמדה של שנים. את רואה את ההצלחה בין לילה… אבל אותו אדם שהצליח? חווה כישלונות וקשיים במשך חודשים ואפילו שנים!

"אמא, תשאלי את השמנמן הזה מה השעה"
בבבבבםםםםם

דקרו אותך פעם בלב, שפכו לך שקית של מלח ואז הוסיפו אלכוהול? אם לא… את לא יודעת איך זה הרגיש כשהילד הבלונדיני, עם העיניים החומות והזרועות החטובות אמר את זה לאימו שלא ידעה איפה לקבור את עצמה ונתנה לי מבט מבוייש שמבקש מחילה.

ואז נפל לי האסימון.
אני שמן, סופית!

הפוסט הזה מיועד לשמוע קצת מהניסיון שלך… ואיך את אישית מתמודדת עם מצבים כאלה? כי אני נמצא כבר מעל ל-8 שנים מאחורי הקלעים של עולם ההרזיה ויודע שהמון נשים בפרט ואנשים בכלל חווים סיטואציות כל כך קשות ומורידות את המוטיבציה.


אז… תרשמי לי כאן בתגובות למטה איך את מתמודדת עם מצבים שכאלה מבחינת המוטיבציה?


ג'ניה רומסקי,
בלוג אישי עד 100 ק"ג

 

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן