״התחלתי לקחת את זה עם תוכנית דיאטה ואימונים הכי פשוטה וקלה שראיתי, וירדתי כבר 2 מידות בשמלה. נהפכתי ללקוחה לכל החיים!״

פרוביוטיקה - פרוטקטור

  ✅ מפחית את תחושת הרעב
  ✅ תהני משריפה מוגברת של קלוריות
  ✅ תורם בהורדת הנפיחות הבטנית
  ✅ שיפור תהליכי העיכול
  ✅ 100% אחריות להחזר כספי

מעל 5,172 עדויות מאומתות של לקוחות הפרוביוטיקה
4.5/5

כל ההזמנות כוללות משלוח + אחריות 180(!!) יום ללא סיכון

ייצור כחול לבן

חומרים טבעיים בלבד

כולל משלוח

מונע נפיחות

תוכנן לירידה במשקל

עשיר בחיידקים טובים

ייצור כחול לבן

חומרים טבעיים בלבד

כולל משלוח

מונע נפיחות

תוכנן לירידה במשקל

עשיר בחיידקים טובים

פרוביוטיקה - פרוטקטור

״התחלתי לקחת את זה עם תוכנית דיאטה ואימונים הכי פשוטה וקלה שראיתי, וירדתי כבר 2 מידות בשמלה. נהפכתי ללקוחה לכל החיים!״

  ✅ מפחית את תחושת הרעב
  ✅ תהני משריפה מוגברת של קלוריות
  ✅ תורם בהורדת הנפיחות הבטנית
  ✅ שיפור תהליכי העיכול
  ✅ 100% אחריות להחזר כספי

מפחית את הזמן שהמזון שוהה במערכת העיכול עד 33%!

מפחית שומן בטני ע״י כיוון תאי השומן

נלחם בחשקים למתוקים ומלוחים ובאופן טבעי גורם לך לאכול פחות

משפר את חיי החברה שלך ע״י שיפור מערכת העיכול

מפחית שומן בטני ע״י כיוון תאי השומן

נלחם בחשקים למתוקים ומלוחים ובאופן טבעי גורם לך לאכול פחות

תוצאות אמיתיות, של נשים אמיתיות

מדי יום מיליוני אנשים מרחבי העולם מתקשים להרגיש בנוח בתוך
העור של עצמם …

במשך עשרות שנים, מדענים (ורופאים רבים) האמינו שזה בגלל גנטיקה
לקויה. האמת היא 

שאם הגוף שלך מסרב להוריד את עודפי השומן והמשקל – זה כנראה בגלל

שיש לך עודפי שומן מאוחסנים, ולא בגלל אף סיבה אחרת.  

תאמיני או לא, חיידקי המעיים שלך משפיעים ישירות על היכולת שלך
להישאר רזה, חטובה וחזקה.

פשוט מאוד, לחיידקי המעיים שלך יש השפעה רבה יותר על משקלך
בעשרות אחוזים –  בהשוואה לגנים שלך, ואפילו יותר.

מכנים את זה היום אפיגנטיקה (גורמים חיצוניים שמשפיעים על הטריגרים
שמפעילים את הגנים שלך)

הבעיה היא בזמן שחיידקים המעיים שלך לא מאוזנים השומן יכול להצמד באופן טבעי לתאים שלך,
ולא משנה איך התזונה שלך נראית, או כמו את מתאמנת.

הפרוביוטיקה ׳פרוטקטור׳ של בריאותלי נוצרה כדי לפתור בדיוק את הבעיה הזו, ועוזרת לך להפחית את השומן הכללי, ולהוריד את הנפיחות הבטנית בשביל שתוכלי ליהנות מאותו היתרון שיש לאותם ׳ברי המזל׳ שנולדו עם ׳גנים של אחד ל …

תגיד ביי ביי לגנים הרעים והארוחות הדלות שהרגילו אותך לאכול, ע״י הפעלה מחדש של הגנים החזקים ביותר בגופך לשריפת השומן

תהני מהחוויה וההרגשה שיש לאנשים בעלי ׳גנטיקה מעולה׳

פורמולת הפרוביוטיקה ייחודית בעולם למי שנאבקת ׳בגנים הרעים׳ ורוצה לחזור להיות חטובה ולשמור על זה)

פרוטקטור היא פרוביוטיקה מגובת מדע שנועדה לעזור לגוף שלך לשחרר שומן לא רצוי, להוריד נפיחות בטנית ובאופן טבעי לספוג פחות קלוריות על ידי קבלת יתרון ביולוגי זהה בדיוק לאותם האנשים שנולדו עם "גנים ברי מזל".

איך הפורמולה עובדת כל כך טוב?
בזכות, 15 ביליון חיידקים "ידידותיים״ שמחולקים ל-10 זנים שונים. חלקם עוזרים למערכת המעיים שלך לעבוד באופן תקין יותר, וחלקם מיועדים להוריד את הנפיחות הבטנית.

כולם עוזרים לך בדרך כזאת או אחרת לרדת במשקל ולשפר את הרכב הגוף.

בנוסף, הפרוביוטיקה של פרוטקטור מכילה את אחד מנוגדי החימצון הכי חזקים ונדירים בטבע בשם ׳׳אסטקסנטין׳׳ – שלא קיים באף מוצר פרוביוטיקה אחר בעולם

למעשה הרכב הזנים, בשונה ממוצרים אחרים, מאוד מוכוון לעזור לך בתהליך הירידה במשקל.

בנוסף, הפורמולה ׳עטופה׳ מכל הצדדים ומאפשרת לחיידקים להגיע למעיים מבלי להתפרק בזמן העיכול, בעזרת טכנולוגיית ׳ציפוי החיידקים׳ המתקדמת.

תיהני מתוצאות מהירות יותר שנמשכות לאורך זמן ממושך יותר מבלי להתאמן כמו זומבית. את תהיי בהלם מהדרך שבה הגוף מתחיל לעבוד איתך, במקום נגדך

תאמני מחדש את הגוף שלך לספוג באופן טבעי פחות קלוריות, מבלי להרעיב את עצמך או לאכול מזון דיאטטי, תפל וכזה שגורם לך להגיד ׳לא אכפת לי מהמראה, אני לא סובלת יותר! עם תזונה יבשה!״ …

סוף סוף תהני מהמאכלים האהובים עלייך בתדירות גבוהה יותר, מבלי לדאוג לקילוגרמים עודפים שנדבקו לבטן, הישבן והירכיים בגלל ש׳חטאת׳ פעם בשבוע  …

תחזירי את המטבוליזם שלך למצב הישן, שהוא עבד כמו שעון – בשביל שתוכלי להשיג את הגוף שמגיע לך באמת …

תשארי במשקל האידיאלי שלך במקום להחזיר את כל מה שהורדת רק אם ׳סטית׳ מהדרך בסופש … 

שימוש בפרוביוטיקה ׳פרוטקטור׳ לפני ארוחת הבוקר מחזיר לך את השליטה על הגוף שלך

תוספת של  ׳׳פרוטקטור׳׳ לסדר היום שלך היא דבר סופר פשוט. ב 10-14 הימים הראשונים פשוט קחי קפסולה 1. תראי שהגוף שלך מתרגל ומגיב באופן תקין ובחודש השני

 תראי שהגוף שלך מתרגל ומגיב באופן תקין ובחודש השני את יכולה לעלות ל-2 קפסולות (לא חובה). אם אין לך חוסר נוחות במעיים, תקחי את הקפסולה על בטן ריקה. אם יש לך, תקחי אותה אחרי הארוחה. ואז את תתחילי ׳להלחם׳ בחיידקים הרעים, מצב ששלא רק יעזור לך לשמור על משקל תקין, להוריד את הנפיחות הבטנית אלא גם עוזר לאזן את מערכת העיכול.

5 זנים פרוביוטיים שמקדמים תהליכי חיטוב

Lactobacillus rhamnosus

מפחית את הרעב, חוסם את החשק לסוכר, מפחית את תחולת תאי השומן ועוזר באיזון  רמות הסוכר.

Lactobacillus Plantarum

כדי להפחית את היווצרות תאי השומן על ידי עזרה בייצור יותר חומצה לינולאית (CLA),  שהינה חוסם שומן המיוצר באופן טבעי בגוף …

B Longum

המסייע במניעת "אכילת יתר אובססיבית" על ידי הפחתת התיאבון ושמירה על תחושת  שובע לאורך זמן, ומפחית את אחסון השומן על ידי שינוי האופן שבו הגן המווסת את השומן שלך, ANGPTL4,  מאחסן שומן …

Lactobacillus Plantarum

כך שאת סופגת פחות קלוריות על ידי צמצום זמן שהיית המזון במערכת שלך עד 33% …

Bifidobacterium breve

כדי להגן עליך מפני ההשפעות המזיקות של מאכלים שומניים, כך שתוכלי להיראות רזה יותר גם אם את מוצאת את עצמך באכילת יתר בטעות.

האקטסנטסין נוסף בשביל לשפר את התוצאות שלך ...

תביני, זה לא סוד שככל שאנחנו מתבגרים? הגוף שלנו נאבק יותר ויותר בשביל לשרוף את השומן והקלוריות..  כמו רוב התהליכים בגוף, המטבוליזם שלך נחלש ומתעייף באופן טבעי ככל שאת מתבגרת. זו הסיבה שרוב האנשים נוטים "לעלות במשקל רק על ידי זה שהם מביטים על אוכל" ברגע  שהם מגיעים לגלאי- 35 או 40.
 
תאכלס, לעלות את האנרגיה והמטבוליזם ליומיים – שלושה זו לא הבעיה. הבעיה מתחילה  בזה שרוב מאיצי חילוף החומרים מכילים ממריצים כדוגמת קפאין, שרביטן וגוארנה, שלעתים קרובות  יכולים לגרום ללב שלך להרגיש כאילו הוא בטראנס, ועוד רגע מזנק מהחזה שלך החוצה.
 
בנוסף הם עלולים לפגוע בכבד שלך, ליצור חרדה ולגרום לעיקצוצים בחזה, או לבעיות חמורות יותר לכן היה חשוב לי מאוד להוסיף את האסטקסנטין, שמופק באופן טבעי מאצה,  וזאת הסיבה שאני כל כך מתלהב ממנו. 

מחקרים הראו שבזכות הערכים שנמצאים בו את לגמרי יכולה לעורר את חילוף החומרים שלך. בנוסף לערכים שנמצאים בפרוביוטיקה, הם יוצרים תוצאות מאוד מעודדות.
 
הנה המחקר שמוכיח הכל:
מחקר אחד לקח, 44 אנשים עם סוכרת מסוג 2, ונתן להם אסטקסנטין או פלצבו (דמה).  מה שמעניין כאן, הוא שהאנשים שסובלים מסוכרת מסוג 2 לעיתים קרובות סובלים מבעיות  ברמות השומנים בדם והם נוטים לסחוב איתם תוספת שומן.
 
לאחר שמונה שבועות של מחקר, בעוד שקבוצת הפלצבו לא ראתה שינוי כלשהו, אצל אלו שנטלו  אסטקסנטין היו רמות נמוכות יותר של שומן בטני ורמות שומנים טובות יותר (טריגליצרידים וכולסטרול).
 
מחקר נוסף מצא שאסטקסנטין משפיע לטובה על בקרת משקל הגוף. לקחו 5 קבוצות  שכללו קבוצה עם תזונה רגילה (קבוצת הביקורת) קבוצת דיאטה עתירת שומן (פלצבו) ושלוש  קבוצות נוספות שהשתמו באסטקסנטין – כל קבוצה שהשתמשה באסטקסנטין ראתה תוצאות חד משמעיות של הפחתה משמעותית בעליה במשקל הגוף שנגרמת מדיאטות עתירות שומן.
מחקר נוסף מצא ששימוש באסטקסנטין גרם לירידה במשקל, ירידה ברמות הטריגליצרידים בכבד,  בפלזמה והכולסטרול הכללי ירד.
 
מחקר נוסף מצא – שאסטקסנטין בעל תכונות נוגדי חימצון סופר חזקים (אולי מהחזקים בטבע) מה שמגן על הגוף שלך – ועוזר לך לשמר את תהליך הירידה במשקל.
 
מחקר נוסף מצא שניתן בעזרת תוספת של אסטקסנטין – לשפר יכולות גופניות, להגביר את יכולת ההתאוששות לאחר הפעילות ולעלות את המטבוליזם תוך 3-5 שבועות. מרתק, נכון? החלק הכי טוב?
 

תקפיצי את התוצאות שלך - גם בזמן שאת ישנה

זה לא סוד שגופך נאבק לשרוף שומן ככל שאתה מתבגר. כמו רוב הדברים, מטבוליזם שלך באופן טבעי מתבלה ועייף ככל שאתה מתבגר. זו הסיבה שרוב האנשים נוטים "לעלות במשקל רק על ידי הסתכלות על אוכל" ברגע שהם מגיעים ל- 35 או 40.

זו הסיבה שגם הוספנו 5 זנים נוספים לפורמולה – שיעזרו לך למקסם את התוצאות של הפרוביוטיקה

אנשים מרחבי הארץ לא מפסיקים לשבח את תוספת הפרוטקטור לחיי היומיום שלהם!

"ירדתי בשתי מידות” ...

"אני בשנות ה -50 המאוחרות לחיי ותמיד רציתי להוריד את הנפיחות הבטנית שלי. שמעתי כיצד המיקרוביום שלך משפיע על הבריאות, ולכן ממש התרגשתי כשבריאותלי פנו אליי בשביל שאהיה חלק מקבוצת הניסוי. התחלתי לקחת את זה יחד עם דיאטה ואימון סופר פשוטים וכבר ירדתי ב -2 מידות מיד. אני לקוחה לכל החיים!" – דנה.ס

“ממש ירדתי במשקל, והנפיחות נעלמה”

"נאבקתי במשקל במשך רוב חיי, אבל זה התחיל להיות קשה ברגע שהגעתי לשלהי שנות השלושים / תחילת שנות ה -40. נוסף על כך, שמתי לב שהתחלתי להרגיש יותר נפוחה מבלי ששיניתי משהו בדיאטה שלי. כאילו מערכת העיכול שלי פשוט לא עובדת טוב ונהייתי רגישה למזונות רבים יותר. אני אוהבת את פרוטקטור כי זה לא רק עוזר למשקל שלי, אלא גם הוריד נפיחות שגרמה לי קצת להתבייש בעצמי, מה שגורם לי להרגיש (ולהיראות) רזה יותר. אני ממליצה בחום לכל מי שסובל מבעיות דומות! " -ליהי

"הפסקתי עם המוצר אחרי 49 ימים בגלל שירדתי מהר מדי במשקל” ...

המטרה שלי הייתה להוריד את הנפיחות הקטנה בבטן שנוצרה לי אחרי גיל המעבר, ולשפר את מערכת העיכול שלי אחרי שקיבלתי המלצה מהרופא על תוסף פרוביוטי. התוצאה? עם תוספת פרוטקטור והשינויים הקטנים הנוספים שקיבלתי בתהליך – הורדתי מעל ל-5 ק״ג ב-49 ימים, כמעט 2 מידות במכנסיים ו4% בשומן. ברור לי שהתוצאות משתנות מאדם לאדם, אבל למרות שהרופא אמר לי להמשיך 6 חודשים … הפסקתי אחרי 49 ימים בגלל שירדתי מהר מדי במשקל! חלום.

זהבה.ל

"עובד , בדיוק איפה ששאר הפתרונות נכשלו”

"עובד , בדיוק איפה ששאר הפתרונות נכשלו” "תמיד נאבקתי במשקל שלי. נראה שבשנייה שאני מסיימת דיאטה, גם אם היא הייתה מושלמת, זה פשוט נדבק בי. ניסיתי הכל – וראיתי תוצאות חלקיות במקרה הטוב. פרוטקטור עובד כמו קסם בשבילי. הבחנתי בהבדל כבר בשבוע הראשון, וככל שאני לוקחת את זה יותר זמן, אני מקבל תוצאות טובות יותר. אוהבת את זה! " – מיטל.צ

אחריות מלאה של 180 יום

שמעת נכון. 180 ימים מלאים! זו האחריות האמיצה בישראל (ואולי בעולם). עד כדי כך אנחנו בטוחים במוצר. אני רוצה לוודא שכשאת מזמינה עכשיו, את מרוצה עד הגג, גם מהמוצר וגם מהשירות שלנו . זאת הסיבה שכל המוצרים של בריאותלי מגיעים עם אחריות מלאה של 180 יום להחזר כספי. זאת אומרת, אם לא התרגשת בטירוף מהתוצאות של ׳פרוטקטור׳? את פשוט שולחת לנו מייל לתמיכה שלנו שעובדת בימי א-ה בין השעות 08:00-16:00, מבקשת החזר כספי ומקבלת 100% מהכסף שלך על המוצרים הסגורים בקיזוז עלות השילוח.
שמעת נכון, כל הסיכון והאחריות כאן הם עלינו, תבדקי אותי!

איזו חבילה את מעדיפה עכשיו?

חבילת הכסף

3 קופסאות
399
249 לקופסה
  • 3 קופסאות
  • משלוח חינם

חבילת הזהב

6 קופסאות פרימיום
399
166 לקופסה (סך הכל ₪995)
  • 6 קופסאות
  • משלוח חינם
  • הספר הדיגיטלי של הדיאטה האחרונה
הכי משתלם

חבילת בודדת

קופסא אחת
399
347 לקופסה
  • קופסא 1
  • משלוח חינם
הכי משתלם
יש המון מוצרים שונים בשוק הפרוביוטיקה, אבל הפורמולה שלנו עוזרת להתמקד בהורדת הנפיחות הבטנית ע״ זנים ספיציפים לתהליך הורדת הנפיחות, שיפור זירוז העיכול באופן מהיר יותר ב-33% והפחתה של תאי השומן

15 ביליון חיידקים שמוכנים לעזור לך להוריד את הנפיחות הבטנית, לשפר את מערכת העיכול, להפחית את החיידקים הרעים ולהראות לך ש׳גנטיקה טובה׳ זה לא מזל שאיתו נולדים

לפרוטקטור יש טכנולוגייה ייחודית שעוזרת לשמור על החיידקים ממיצי הקיבה, וכך מגיעה בשלמותה למעיים. אומנם יש מוצרים שונים בשוק שמנסים לשמור על החיידקים, אבל חלקם הגדול משתמשים בטכנולוגיות ישנות ולא עדכניות, מהסיבה הפשוטה – שזה הרבה יותר זול.
אסטקסנטין – מופק מאצה שנמצאת בלב הים ומכילה את אחד מהמקורות היעילים ביותר לרכיב על פני כדור הארץ. האסטקסנטין הוא נוגד חימצון מהחזקים בטבע. 
 מה שמגן על הגוף שלך – ועוזר לך לשמר את תהליך הירידה במשקל. בנוסף, הוא יכול לעזור בהורדת הכולסטרול הרע, לשפר תהליכי בריאות רבים, יכולות גופניות ולעזור בירידה במשקל
1

10 זנים פרוביוטיים להורדת הנפיחות הבטנית

2

15 ביליון חיידקים מותאמים

3

טכנולוגיה ייחודית לשמירה על החיידקים

4

׳הרכיב הסודי׳ - ״אקסטסנטין - האבא והאמא של נוגדי החימצון!

אתגר הסקוואט ל- פלג גוף תחתון חטוב - יום מס' 3

אולי את מכירה אותי ואולי לא, אבל אני ג’ניה רומסקי – והטבע, ההורים והגנטיקה, עשו יד אחת נגדי ולא יצרו אותי חטוב באופן טבעי 🙂 אני המייסד והמנכ"ל של בריאותלי בעמ… ובזבזתי את 16 השנים הראשונות בחיי בתקווה שהיו לי "גנים בני מזל".

תמיד הייתי שמנמן אבל לא ייחסתי לכך חשיבות עד שהגעתי לתיכון. בבית הספר התיכון, רוב חבריי היו חטובים באופן טבעי. כולם אכלו פיצה 4-5 פעמים בשבוע, ישבו כל היום על הספה ועדיין נראו מעולה וממש לא התביישו להוריד את החולצה בכל מקום אפשרי! אבל לא אני…

זה לא שהייתי ילד עם עודף משקל פרוע … אבל זה פשוט הציק, לא משנה מה עשיתי. ועשיתי, תאמיני לי, עשיתי. ניסיתי את התוכניות דיאטה הכי קיצוניות, ניסיתי את הייעוצים הכי יקרים ואפילו ניסיתי ׳תוכנית הקאות׳ – עד כדי כך הייתי קיצוני בשביל להגיע למטרה שלי … שום דבר לא עבד. 

עד שהכרתי את עולם המדע, למדתי כל פיסת מידע שיכולתי, הוצאתי תעודות בתחום הבריאות, התזונה, האימון – ולבסוף מצאתי דרך לשלב בין תזונה אימונים ותוספים. תוספים מבחינתי זו שיטה מעולה לקיצור דרך. זה ממש כמו לנסוע לאילת באוטובוס אחד, במקום 5 אוטבוסים. או אפילו לטוס לאילת. אבל מה? זה ממש לא אומר שאת תשבי ותזללי ותקבלי תוצאות. זה לא הכיוון, ואם לזה את מכוונת, אז זה לא המקום.

״אני לא רופא, אני לא דיאטן קליני – אבל יש לי מעל ל-15 שנים של ניסיון בליווי תהליכי הרזיה, קראתי מאות ספרים בנושא ואני מכיר את התהליכים בגוף, מכל הכיוונים. זאת הסיבה שיצרתי את בריאותלי: בשביל לעזור ל-100,000 נשים לרזות ולהתחטב, אבל חשוב לי גם שתדעי להעביר את המידע הזה הלאה לסביבה שלך.״

יכולתי להתחבא מאחורי השם של ׳בריאותלי׳ כמו שהרבה חברות של תוספי תזונה עושות – אבל אני בוחר להראות לך מי עומד מאחורי החברה, ולהראות לך שיש אדם אמיתי, שאכפת לו מאוד ממך.

שיהיה לנו המון בהצלחה. ג׳ניה רומסקי, ובריאותלי בעמ