עקב המצב הוזלנו את המחירים כמה שאפשר
המשלוח עלינו. עושים הכל בשביל לספק אותו הכי מהר שאפשר
ההנחה תמומש אוטומטית בדף התשלום
לא נייפה את זה. תקופה חרא. באמת. אבל מהצד שלנו, עושים הכל בשביל לספק לך הכל בזמן
Previous slide
Next slide

עשיתי ניסוי של 30 יום עם im מגנזיום ... חוויתי את השינה של החיים שלי אחרי עשור, ואפילו רזיתי מבלי להתכוון לזה!״

654 חוות דעת
4.7/5

✔️ מכיל 4 סוגי מגנזיום במוצר אחד (תורם גם לשינה, ניהול משקל, וסטרס)

✔️ תורם לניהול משקל בעזרת שינה עמוקה (כמו השינה הזאת שחווית בחופשה האחרונה שלך!)

✔️ בעל כל האישורים הנדרשים, נעשה בארץ, רכיבים טבעיים  

בחרי את החבילה המועדפת עלייך פה למטה:

ערכת הכרות:
1+1 ערכות

סך הכל ₪450

(במקום  ₪798)

(סך הכל ₪450 לכל הערכה)

ערכה מס׳ 2:
2+2 ערכות

סך הכל ₪740

 (במקום ₪1,596)

 סך הכל ₪185 לתוסף

ערכת הזהב
3+3 ערכות

סך הכל ₪850

(במקום ₪2,394)

 143 ₪  לתוסף

החבילה המומלצת

משלוח חינם
משלוח חינם
תוך 2-5 ימי עסקים
לא נוסה על בעלי חיים
לא נוסה על
בעלי-חיים
נחקר
מוכח
מחקרית
מיוצר בישראל
מיוצר במפעל ישראלי מאושר משרד הבריאות
כשר
כשר

תמונה אחת שווה אלף מילים

מוכח כמינרל שיעיל ל-300 תהליכים חשובים בגוף. מסייע לשינה עמוקה, הפחתת סטרס משמין, תחושת שובע ניהול משקל, שחרור משקל והורדה של נוזלים עיקשים מה שעוזר לרדת את הקילוגרמים העיקשים בכל גיל.

  1. קפסולה 1 בערב, לפני האוכל
  2. ביחד עם כוס מים.
  3. לתוצאות מיטביות השתמשי באופן יומי-יומי.

הרכיבים העיקריים בתוסף הם:

4 סוגי מגנזיום לייעול כל תהליך גופני.

מגנזיום ציטארט, אוקסיד, ביסגליצינאד ומגנזיום העל ׳׳ליפוזומלי״ שמגביר משמעותית את הזמינות הביולוגית של המגנזיום בגוף.

 

להוריד את הסטרס, לשפר את השינה ו ... לרזות בזמן שהמשקל משוחרר לחופשי

התוצאות מדברות בעד עצמן

84% דיווחו על ירידה במשקל

כבר בחודש הראשון

87% ציינו שאיכות השינה

השתפרה משמעותית

91% הרגישו ירידה ברמות

הסטרס והנוזלים בבטן

93% היו ממליצות על המגנזיום

של בריאותלי לחברה

* על פי סקר שבוצע בקרב 100 לקוחות שניסו את המגנזיום של בריאותלי למשקך 3 חודשים.

״עשיתי ניסוי של 30 יום עם im מגנזיום ... חוויתי את השינה של החיים שלי אחרי עשור, ואפילו רזיתי מבלי להתכוון לזה!״

4.7/5
654 חוות דעת

המגנזיום היחידי מסוגו בארץ שמכיל 4 סוגי מגנזיום במוצר 1.  עוזר להפחית את רמות הסטרס, לשפר את השינה, לשחרר משקל עודף ואפילו להוריד נוזלים מהבטן – כנראה יותר מכל מאמן שהכרת … וכל זה בזכות 300 תהליכים ביולוגיים שהמגנזיום אחראי להם. 

בחרי את החבילה המועדפת עלייך פה למטה:

משלוח חינם
משלוח חינם
תוך 2-5 ימי עסקים
לא נוסה על בעלי חיים
לא נוסה על
בעלי-חיים
נחקר
מוכח
מחקרית
מיוצר בישראל
מיוצר במפעל ישראלי מאושר משרד הבריאות
כשר
כשר

תמונה אחת שווה אלף מילים

מוכח כמינרל שיעיל ל-300 תהליכים חשובים בגוף. מסייע לשינה עמוקה, הפחתת סטרס משמין, תחושת שובע ניהול ושחרור משקל. מה שתורם בהורדת הקילוגרמים העיקשים בכל גיל והפחתתה המשקל שמתווסף ככל שהגיל עולה

  1. קפסולה 1 בשעות הערב, לפני האוכל
  2. ביחד עם כוס מים.
  3. לתוצאות מיטביות השתמשי באופן יומי-יומי.

הרכיבים העיקריים בתוסף הם:

4 סוגי מגנזיום לייעול כל תהליך גופני.

מגנזיום ציטארט, אוקסיד, ביסגליצינאד ומגנזיום העל ׳׳ליפוזומלי״ שמגביר משמעותית את הזמינות הביולוגית של המגנזיום בגוף.

 

להוריד את הסטרס, לשפר את השינה ו ... לרזות בעזרת שחרור משקל עקשן

התוצאות מדברות בעד עצמן

84% דיווחו על ירידה במשקל

כבר בחודש הראשון

87% ציינו שאיכות השינה

השתפרה משמעותית

91% הרגישו ירידה ברמות

הסטרס והנוזלים בבטן

93% היו ממליצות על המגנזיום

של בריאותלי לחברה

* על פי סקר שבוצע בקרב 100 לקוחות שניסו את המגנזיום של בריאותלי למשך 3 חודשים.

מגנזיום - יתרונות רכיבים

למה זה עובד כל כך יותר טוב מהמתחרים?​

1. מחקר פנימי שנמשך במשך 18 חודשים. המוצר נעשה במפעל כחול-לבן עם כל האישורים של משרד הבריאות ובעל אישור FDA העולמי. ואגב, זה ממש לא מובן מאליו. כשהמפעל עומד בתו תקן GMP - זה אומר שאת מקבלת את החותמת שהכל עובד לפי התקנות. יותר מזה, ג׳ניה רומסקי - אוהב אדם, אבל גם חיות הוא המנכ״ל והמייסד של בריאותלי... והיה לו תנאי - שהמוצר לא נוסה על בעלי חיים, הוא עבר בהצלחה אנליזה של מתכות (מה שהמון חברות מדלגות, כי זה פשוט יקר), והוא נעשה במפעל ישראלי עם כל האישורים!

2. 4 סוגים במקום 1! שילוב של 4 סוגים במינון הנכון ועם הסוגים הנכונים. מה שמאפשר לכל תא ותא להגיע למיקסום היכולות שלו, להתאושש, ולאפשר לך להגיע לכל מטרה. בין אם זה ירידה במשקל, שינה טובה יותר, שיפור ההתאוששות, הורדת הסטרס, שחרור משקל עיקש, הפחתת הנוזלים בבטן וכו׳

3. הג׳וקר של עולם המגנזיום - ליפוזומאלי. זה יעזור לך להכפיל ולשלש את ספיגת המגנזיום. מה שאומר שאת לא תצרכי 3-4 ואפילו 5 כמוסות ביום כמו שממליצים לך בחלק מהחברות האחרות. את יכולה לצרוך כמוסה 1, ולקבל יותר מגנזיום ממה שתקבלי ב-5 כמוסות שחברות אחרות משווקות, ללא הג׳וקר של עולם המגנזיום.

הג׳וקר של המגנזיום

4. אחריות של 365 יום. כן, אמרתי את זה. אחריות מלאה על המוצרים הסגורים ל-365 יום. ש-נ-ה שלמה!
לא אהבת את התוצאות? את לא ישנה כאילו את בחופשה? לא שחררת משקל עודף מבלי דקת דיאטה? לא הורדת את רמות הסטרס? תשלחי לנו מייל בימי א-ה לתמיכה או לווטסאפ שלנו, ותקבלי החזר כספי על המוצרים הסגורים, בקיזוז עלויות השילוח. ראית? אין פה אפילו אות אחת קטנה.

5. מאמן הנעורים שלך. 30 יום של עצות פרקטיות שיעזרו לך לשחזר את הנעורים, לייצר תאים צעירים יותר, וממש להחזיר את השעון לאחור, והקטע הכי מעניין?

שכל עצה שתקבלי במהלך ה-30 ימים האלה מוכחת באופן מדעי, עם מחקר חדש של 2024 שעומד מאחוריה.

אלה עצות קצרות ופרקטיות שתוכלי ליישם תוך 60 שניות בחיים שלך, ולראות שינוי במראה העור, בהרגשה, בצלוליט, בשומן, בחוזק השרירים, העצמות והגידים, בשחורים שמתחת לעיניים, בעור מתוח ועוד ועוד ...

השוואה בינינו לבין הקולגות שלנו

אגב, אנחנו האחרונים שנגיד משהו רע על אחרים. לכל אחד יש את היתרונות שלו.

אבל הסיבה שיש לנו כל כך הרבה לקוחות, למרות שהמחיר שלנו לא זול (אנחנו מודעים לזה), ולקוחות חוזרים היא בגלל שהצלחנו לפצח את הנוסחה, ובמקום 1-2 סוגי מגנזיום, הכנסנו 4 סוגים, שונים, שלכל אחד מהם תועלת נוספת. זה כאילו יש לך ריבית דה ריבית על התועלות.

קבלי את תמונת ההשוואה בינינו לבין השאר:

השוואה בין סוגי המגנזיום

נעשה במפעל מאושר משרד הבריאות

המוצרים שאת לוקחת? גם המשפחה שלנו לוקחת, וגם אנחנו. אז תו תקן, אישורים נדרשים וקידמה - הם בראש סדר העדיפויות שלנו. המוצרים שלנו מיוצרים במפעל כחול לבן, בעל כל האישורים הנדרשים של משרד הבריאות + FDA.

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

הפנייה באתר נעשית בלשון נקבה, אך מתייחסים לכל המינים

הירשם לניוזלטר שלנו

תצטרפי לרשימה של מעל ל-30,000 נשים שמקבלות תבניות תזונה לירידה בנפיחות הבטנית, אימונים קצרים מהבית והנחות של עד 30% על המוצרים שלנו ועוד

לאן לשלוח לך את המתנות

הירשמו באמצעות הודעה

הצהרת אחריות: המלצות, מקרי בוחן, התועלות והסיפורים שראית בדף זה – הגיעו אלינו ממחקר אישי, מהתנסות של לקוחות, וממחקרים, סקרים ועדויות באתרי מחקר ומידע מהימנים מהעולם. חשוב לדעת שהתוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם, ובכתוב בדף זה אין הבטחה להישג תוצאות כלשהו בכלל ותוצאות זהות או דומות בפרט. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך. אין ליטול את אף תוסף ללא אישור מרופא במידה ואת בהריון, מניקה, במצב סיעודי, נוטלת תרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, ו/או במידה ואת מתחת לגיל 18 או שיש לך חשד למצב רפואי ספיציפי שמצריך התייחסות. תתייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת שימוש בתוסף תזונה זה או אחר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד. + לתוצאות מקסימליות, יש לשלב את התוספים עם תזונה בריאה ופעילות גופנית. אנחנו בטוחים שתאהבי את התוסף שקראת עליו כאן (הוא חלק מתהליך – בנוסף לתזונה ולאימונים) ושאר התוספים של בריאותלי, אבל אם מסיבה כלשהי את לא מרוצה, את יכולה לשלוח הודעה לתמיכה שלנו במייל: [email protected] ולקבל החזר כספי (180 ימים מרגע הרכישה), בקיזוז המוצרים הפתוחים והמשלוח (40 שח הלוך + 40 שח חזור). התמיכה שלנו עובדת בימי א-ה בין השעות 09:00-16:00, ללא חגים, וימים מיוחדים. חשוב – המחיר שאת רואה כרגע, יכול להשתנות בכל רגע נתון לטובה או לרעה בהתאם לתקופה, לביקוש ולעלויות המפעל. כמו כל תוסף – במידה ויש תופעות לוואי כמו תחושה לא נעימה בבטן, עצירות/יציאות מוגברות, חולשה, כאבי ראש – חשוב להתייעץ עם הרופא האישי שלך ובמקביל להפסיק את השימוש בתוסף כזה או אחר. המידע המפורט להלן הינו מידע מקצועי כללי, לצרכי העשרה, בהסתמך על מחקרים קיימים ומידע מאתרי המידע והמחקר : healthline.com, Pubmed.com , https://www.ncbi.nlm.nih.gov ודומיהם. אין המדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של בריאותלי, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. המוצרים של בריאותלי הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ ועדיף להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו – במיוחד במידה והנך לוקחת תרופות/תוספים ו/או יש לך מצב רפואי שמצריך התייחסות ספיציפית.
Skip to content