אתר לנשות ישראל שרוצות לדעת יותר על ירידה במשקל

״יכולה לראות אותי עכשיו?״ שרירי הבטן שלך בעוד 3 חודשים.

המטרה של בריאותלי היא לעזור ל-100,000 נשים בישראל לאהוב את מה שהן רואות במראה. גם מבחוץ וגם מבפנים ע״י תזונת בריאותלי, שיטות מתקדמות ותוספי תזונה ייחודיים שנועדו לביולגיה הנשית.

כמו שנראה ב

ישראל היום

The marker

ערוץ 10

ידיעות אחרונות

Ynet

פרוביוטיקה פרוטקטור

פרוביוטיקה פרוטקטור הוא מוצר חדשני ומהפכני, שמפחית את הנפיחות הבטנית ומסייע בירידה במשקל בעזרת 10 זנים פרוביוטיים ייחודיים, שילוב חדשני של אסטקסנטין וכל זה עטוף בטכנולגיית ׳׳בינה מלאכותית׳׳ לשמירה על החיידקים.

מהפכת המגנזיום: IM מגנזיום

מהפכת המגנזיום כבר כאן! IM מגנזיום עוזר להתאוששות תוך תאית, שינה, אנרגיית נעורים מרגע ההתעוררות ותומך ב-21 תהליכים מוכחים ונדרשים בגוף. מכיל 4 סוגי מגנזיום שונים במוצר אחד! כולל מגנזיום׳׳ליפוזומלי׳׳ שעוזר להגדיל משמעותית את ספיגת המגנזיום. 

רכשי לפי מטרה - בריאותלי

מה המטרה שלך לתקופה הקרובה? לרדת במשקל, להתחטב, לחזק את הגוף, לאכול בריא יותר? לשפר מדדי כושר?

ירידה במשקל

תפטרי מנפיחות בטנית ושומן עודף בכל גיל.

שינה

תרדמי מהר. תכפילי פי 10 את איכות השינה שלך תתעוררי כמו חדשה.

קולגן

תפחיתי את נשירת השיער, קבלי עור זוהר וקבלי 10-20 שנות נעורים.

אנטי אייגינג

תראי כמו פעם

מערכת עיכול

מערכת העיכול משפיעה על כל תהליך בגוף שלנו. תרגישי קלה יותר, ושפרי את מדדי הבריאות

אבקות חלבון

שמרי את מסת השריר שלך לתמיד

רבי המכר של בריאותלי

הישר לפתח ביתך, קבלי את המוצרים הכי חמים של
בריאותלי לכ מטרה, הזוייה ככל שלא תהיה, יש לנו
פיתרון שעבד למישהי אחרת כבר.

מה אנשים אמיתיים
אומרים על בריאותלי

אני רוצה אותך במשפחת בריאותלי.

ירידה במשקל לא צריכה להיות סבל...

המטרה שלנו - ירידה במשקל, מבפנים ומבחוץ.

התחלנו ברעיון פשוט: לעזור לכל אישה להוריד את הנפיחות הבטנית ולרדת במשקל בעזרת תזוזה ותזונה פשוטה וטעימה. עם השנים זה הפך למטרה לעזור ל-100,000 נשים להתאהב בעצמן שוב ולייצר עץ שורשים משפחתי בריא ע״י טכנולוגיה חדשה ושינוי הרגלים שאפשר להתמיד איתם.

האני מאמין של בריאותלי

רוצה להראות מדהים מבחוץ ומבפנים? תהיי גאה בזה. את במקום הנכון – את ממש לא צריכה להתנצל שאת רוצה להראות יותר טוב. אנחנו מבינים אותך, ויודעים שזה אפשרי.

אני מאמין מס׳ 2:

בעולם אידיאלי היינו צועדים 50 אלף צעדים ביום, ואוכלים מהטבע, אבל בעולם של היום? חיסכון בזמן, כסף וניצול טכנולוגיה הם קריטים לתוצאות. זו אחת הסיבות שיצרנו את תוספי בריאותלי

ג׳ניה רומסקי ירידה במשקל

ירידה במשקל נכונה !

למה יש לנו מעל ל-31,672 לקוחות?

בריאותלי זו ממש לא עוד חברת תוספים. אנחנו בכלל לא בקטגוריה הזאת, זו הסיבה שהלקוחות שלנו אומרים שאנחנו חברת הירידה במשקל לגוף האישה הכי טובה בארץ. הנה הסיבות:

הפורמולה המתקדמת ביותר לירידה במשקל

אם נעשה מוצרים פח? את לא תחזרי. זה פשוט. זו הסיבה שיש לנו את אנשי המקצוע המובילים שעובדים על המוצר שלך. הכל נעשה במפעל כחול לבן, בעל אישור משרד הבריאות ותו GMP (תנאי ייצור נאותים), בעלי יכולת סםיגה מתקדמת שמזרזת כל מטרה. המוצרים לא נוסו על בעלי חיים, טבעיים, נבדקו במעבדה לא תלוייה ונמצאו תקינים!

100% אחריות להחזר כספי

התוצאות שלך חשובות לנו, לא בתור סיסמה, זה מגיע גם מאינטרס אישי. תשיגי תוצאות? זה אומר שיגיעו אלינו יותר לקוחות. לא תשיגי? אנחנו בבעיה. זו הסיבה שאנחנו כל כך בטוחים בתהליך, שאנחנו נותנים לך אחריות להחזר כספי. לא אהבת את המוצרים? תעדכני אותנו בתוך 30-180 ימים מרגע הרכישה(תלוי במוצר)במייל או בווטסאפ ותוך 24-72 שעות הכסף נמצא בחשבון הבנק שלך. בלי קשיים ובלי שאלות. ככה פשוט.

עוזרים לבנות עתיד וורוד יותר. בזמן שאת בונה גוף בריא יותר בעזרת ירידה במשקל

באנו לשנות. באמת. את תראי יותר טוב, ותרגישי יותר טוב, וכל לקוחה שתמליצי לה עלינו?חשוב שתדעי שאת הופכת את העולם לקצת יותר טוב. כי אנחנו תורמים חלק מההכנסות שלנו לקשישים וניצולי שואה, לאמהות עם מעט משאבים, חיות וארגוני כלבים נטושים.

מאמרים ובלוגים

הלקוחות שלנו אומרות:
״יש פה תכנים בחינם ששווים הרבה יותר מתוכניות ששילמתי להם אלפי שקלים אצל מנטורים כאלה ואחרים!״ תפריטים מוכחים, תוכניות עבודה, מחקרים בשפה פשוטה, אימונים ועוד, בחרי איזה מאמר בא לך לקרוא עכשיו:

סרטונים

תהליך ירידה במשקל עם בריאותלי

בתור מישהו שעזר ל- 31,872 נשים בתהליך ירידה במשקל, אני שם את הדברים על השולחן, זה יכול להיות מייאש לגמרי, אבל צברתי הרבה ידע, ואם תקחי רק חלק ממנו, תביני שכל אחד יכול להצליח לרדת 10-20 ק״ג ואפילו 30-40 ק״ג … ואפילו את ה 2-3 ק״ג העיקשים. הפוסט הזה יחשוף לך את השלבים המוכחים לירידה מוצלחת במשקל, כולל פיתוח תוכנית, ביצוע שינויים בתזונה  ובאורח החיים הנוכחיים שלך, וכן שמירת התוצאות לחיים שלמים. כמו כן, תגלי איך להגיע באופן וודאי למשקל בריא ולשמור עליו.

הצעד הראשון בכל מסע הרזיה וודאי הוא יצירת תוכנית. היא צריכה לכלול ציר זמן ריאלי ויעדים ברי השגה (לרדת 30 ק״ג בחודש, זה לא יעד בר השגה, לדוגמא). זה צריך לכלול גם תוכנית דיאטה חכמה ופעילות גופנית בשיטת בריאותלי, שמותאמת לאורח החיים העמוס שלך. תוכנית זו צריכה להיות מלווה בתוכנית פעולה המתארת אילו צעדים עליך לנקוט כדי להגיע ליעדים שלך, כגון שינוי התזונה שלך, הגברת הפעילות הגופנית שלך ויצירת הרגלים התומכים ביעדי הירידה במשקל שלך.

ביצוע שינויים בתזונה ובאורח החיים: לאחר שיצרת תוכנית הרזיה, השלב הבא הוא לבצע שינויים באורח החיים ובתזונה שלך. זה עשוי לכלול הפחתת צריכת הקלוריות שלך, הגברת הפעילות הגופנית שלך והתמקדות בהרגלי אכילה בריאים. זה עשוי לכלול גם ביצוע שינויים קטנים באורח החיים, כגון הפחתת מזון מעובד ומסוכר, הפחתת צריכת אלכוהול והגדלת צריכת המים שלך. בנוסף, ניהול יומן מזון יכול לעזור לך לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולהישאר אחראי.

שמירה על מוטיבציה: שמירה על מוטיבציה היא חלק מכריע מתהליך הירידה במשקל. זה יכול להיות קל להיות מיואש כאשר אתה לא רואה את התוצאות שאתה רוצה מיד. כדי לשמור על מוטיבציה, זה יכול לעזור להגדיר יעדים ברי השגה ולתגמל את עצמך כשאתה מגיע אליהם. אתה יכול גם לשמור על מוטיבציה על ידי שמירה על קשר עם חברים ובני משפחה שיכולים לספק עידוד ותמיכה. לבסוף, זה יכול להועיל להתמקד ביתרונות הבריאותיים החיוביים של ירידה במשקל ולא בשליליות.

הגעה ושמירה על משקל תקין: השלב האחרון בתהליך הירידה במשקל הוא להגיע ולשמור על משקל תקין. ניתן לעשות זאת על ידי המשך ביצוע שינויים בריאים בתזונה ובאורח החיים ולהישאר עקביים עם התוכנית שלך. בנוסף, חשוב לתרגל טיפול עצמי ולישון מספיק, מכיוון שהם חיוניים לבריאות ולרווחה הכללית. לבסוף, זה יכול לעזור לפנות לעזרה מקצועית במידת הצורך. ירידה במשקל יכולה להיות תהליך קשה, אבל עם הגישה והידע הנכונים, כל אחד יכול להגיע ליעדים שלו. על ידי פיתוח תוכנית, ביצוע שינויים באורח החיים ובתזונה שלך, שמירה על מוטיבציה והגעה ושמירה על משקל בריא, תוכל להצליח בהשגת היעדים שלך.

לאחר שהשגת את המשקל הרצוי, חשוב לשמור עליו על ידי המשך ביצוע שינויים בריאים בתזונה ובאורח החיים. זה עשוי לכלול אכילת יותר פירות וירקות, הגבלת מזון מעובד ומסוכר, והתמקדות בשליטה במנות. בנוסף, חשוב להמשיך ולהישאר פעיל ולמצוא דרכים לשמור על מוטיבציה, כמו הצבת יעדים קטנים יותר, מעקב אחר ההתקדמות שלך וחגיגת ההצלחות שלך. לבסוף, חשוב לתרגל טיפול עצמי, לנהל מתחים ולישון מספיק כדי לשמור על הבריאות והרווחה שלך. על ידי ביצוע שלבים אלה ושמירה על עקביות, כל אחד יכול להגיע למשקל בריא ולשמור עליו.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בתהליך הירידה במשקל הוא שמירה על מוטיבציה. לא תמיד קל להישאר במסלול, במיוחד אם אתה נאבק עם המשקל שלך במשך זמן רב. חשוב להגדיר יעדים קטנים יותר ולחגוג את ההצלחות שלך. נסו להתמקד בשינויים החיוביים שעשיתם והזכירו לעצמכם מדוע אתם עושים זאת. בנוסף, מעקב אחר ההתקדמות שלך יכול להיות דרך מצוינת לשמור על מוטיבציה, כי זה יראה לך כמה רחוק הגעת וכמה רחוק אתה צריך ללכת. לפעמים זה יכול להיות מועיל לקבל שותף אחריות או להצטרף לקבוצת תמיכה. זה יכול לעזור לך להישאר ממוקד ביעדים שלך ומספק רשת של תמיכה ועידוד. בנוסף, זה יכול להיות מועיל לקבל מאמן מומחה שיעזור להדריך אותך בתהליך ויספק ייעוץ מותאם אישית. לבסוף, טיפול עצמי וניהול מתח חשובים לשמירה על מוטיבציה ועל המסלול. מציאת דרכים להפחתת מתח ולתרגל טיפול עצמי, כגון יוגה, מדיטציה ורישום יומן, יכולה לעזור לך להישאר ממוקד וחיובי. בנוסף, שינה מספקת חשובה לשמירה על הבריאות והרווחה הכללית שלך.

לאחר שהשגת את המשקל הרצוי, תצטרך לשמור עליו. זה דורש גישה שונה מאשר תהליך הירידה במשקל. זה כולל התמקדות באורח חיים בריא והימנעות מכל התנהגויות קיצוניות כמו דיאטות מוגזמות או אימון יתר. בנוסף, חשוב להתמקד בביצוע שינויים ברי קיימא באורח החיים, כגון אכילת מזונות מזינים יותר ופעילות גופנית באופן קבוע. חשוב גם לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולחגוג את ההצלחות שלך. זה יכול לעזור לך לשמור על מוטיבציה ולהתמקד ביעדים שלך. בנוסף, חשוב שיהיה שותף אחראי או להצטרף לקבוצת תמיכה כדי לספק עידוד ותמיכה. ולבסוף, חשוב לתרגל טיפול עצמי וניהול מתחים כדי שתוכלו להישאר ממוקדים וחיוביים. על ידי ביצוע טיפים אלה, תוכל להגיע למשקל בריא ולשמור עליו, תוך שמירה על מוטיבציה ובדרך.

לסיכום, ירידה במשקל ושמירה עליו היא חלק חשוב מהבריאות והרווחה הכללית. זהו תהליך שדורש התמסרות ומיקוד, אך ניתן להשגה עם הדרכה ותמיכה נכונים. חשוב להתמקד בביצוע שינויים ברי קיימא באורח החיים, לעקוב אחר ההתקדמות שלך, לחגוג הצלחות ולתרגל טיפול עצמי. בעזרת השלבים הללו, תוכלו להקל על תהליך הירידה במשקל ולהגיע ליעדים שלכם.

ירידה במשקל ניתנת להשגה עם הגישה הנכונה והכרת התהליך. פיתוח תוכנית, ביצוע שינויים בתזונה ובאורח החיים ושמירה על מוטיבציה יעזרו לכל אחד להגיע ליעדי הירידה במשקל שלו ולשמור על משקל בריא.

אנחנו נמצאים גם ברשתות, כמעט בכולן!

מוזמנת לבקר אותנו ברשתות ולקבל תוכן שיעזור לך לרדת במשקל, להפטר מהנפיחות הבטנית, לשפר את מדדי הבריאות ולעשות הכל עם חיוך … 

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

תצטרפי לרשימה של מעל ל-30,000 נשים שמקבלות תבניות תזונה לירידה בנפיחות הבטנית, אימונים קצרים מהבית והנחות של עד 30% על המוצרים שלנו ועוד

לאן לשלוח לך את המתנות

הירשמו באמצעות הודעה

@2023 כל הזכויות שמורות | תמנון

Skip to content