מזל טוב {{customer_first_name}} ! יש לך כאן פרטים חשובים על הרכישה שלך

כאות תודה לך על זה שבחרת בפרוביוטיקה ''פרוטקטור'' …

המשלוח שלך מועבר לחברת השילוח, אנחנו אורזים אותו ושולחים אלייך... את במקום הנכון, אבל רגע לפני, כאות תודה, יש לי הצעה חד פעמית בדף הזה

פרוביוטיקה פרוטקטור

הצעה מוגבלת בזמן: הנחת לקוחות מיוחדת וחד פעמית (בתוקף לדף הזה בלבד)

המחסן של בריאותלי בדיוק קיבל את ההתראה שהזמנת את הפרוביוטיקה, ותוך כמה רגעים הוא יגיע להזמנה שלך, יתחיל לארוז אותה ויישלח אותה אלייך בהקדם.
 
אבל לפני שנתקדם, אנחנו רוצים להציע לך משהו מיוחד, ממש עכשיו, שאין לך אפשרות לראות באף מקום אחר,
אז בבקשה… תשקיעי 2 דק’ ותקראי את כל הדף הזה בזהירות ותקבלי, או תסרבי להצעה בתחתית העמוד.
 
זאת ההזדמנות היחידה שלך לשדרג את ההזמנה. בדרך כלל בחיים לא יכולנו להציע הצעה בסגנון הזה. בעקבות הביקוש המטורף לפרוביוטיקה ”פרוטקטור”  שלנו, שכוללות את האקסטסטין – שהוא סוג של נוגד החימצון הטבעי והחזק בטבע … החלטנו להזמין כמויות גבוהות של פרוביוטיקה למחסנים שלנו..
 
אבל הנה מה שקרה…

המפעל שלנו עשה טעות גדולה …
 
הם שלחו למחסנים שלנו יותר קופסאות ”פרוביוטיקה פרוטקטור” ממה שהזמנו, הרבה יותר…
 
עכשיו, הנה ההצעה…
 
 
בדיוק הגענו למלוא ניצול המקום במחסן שלנו – ואנחנו חייבים לפנות את הקופסאות, ומהר… (הן לוקחות לנו מקום מדף יקר!)
 
היום, הטעות הקטנה של המפעל שלנו, והמלאי העודף הזה של ‘האקסטרה’ פרוביוטיקה שכבר נמצא אצלנו במחסן,  (ותוך 3-7 ימי עסקים יגיע אלייך )? זה הרווח שלך…
 
רק דרך הדף הזה, אני נותן לך את ההזדמנות להכפיל את אספקת הפרוביוטיקה ”פרוטקטור” המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין רק עבור תוספת קטנה למחיר, ככה שהעלות פר קופסה תצא לך הרבה יותר זולה!.
 
… זה אומר פי 2 יותר יתרונות, גם!
 
זאת הסיבה שאנחנו רוצים לתת לך, בתור לקוחה נאמנה של בריאותלי את ההזדמנות הייחודית לשדרג את ההזמנה שלך בהנחה ובמחיר סופר מיוחד, בזמן שעדיין יש לנו עודף מלאי קל בגלל הטעות של המפעל (זאת הסיבה למה ההצעה הזאת תקפה רק למי שנמצאת בדף הזה, ונעלמת בקרוב).
 
אז ממש עכשיו…
 

את יכולה להכפיל את אספקת הפרוביוטיקה ''פרוטקטור'' המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין רק עבור תוספת קטנה למחיר .

עם תוספת של עוד 2 קופסאות  פרוביוטיקה, את יכולה להזין  את הגוף שלך בפי 2 יותר נוגדי חימצון, מהזנים הכי חזקים שלא רק משפיעים על המערכת החיסונית שלך, בעיות העיכול, אלא גם דואגים לקצב חילוף חומרים וירידה מהירה יותר במשקל.
 
זה בעיקרון אומר שאת מקבלת 2 ב-1!
 
בתוך שעה, מרגע  שלקחת את הקפסולה, סיפקת לגוף שלך … פורמולה שנותנת תערובת עוצמתית של נוגדי חימצון, שיפור מראה העור, חיזוק המערכת החיסונית, שיפור נראות ואלסטיות העור, תיקון נזקי DNA, זירוז תהליכי הירידה במשקל והגנה מפני מזיקים וחיידיקים רעים שמנסים לפגוע במערכת העיכול שלך. הגוף סופג במהירות את הפרוביוטיקה החכמה ישירות לאזורים  שהכי צריכים את זה בשביל למנוע מחיידקים רעים לפגוע בך – ומקדמת כל תהליך בריאותי – בעזרת נוגדי חימצון מתקדמים.
 
וכן, ככל שתקחי יותר פרוביוטיקה, ותשמתשי בו לאורך זמן ממשוך יותר… ככה את תחווי יותר תוצאות.
 
אז ע”י שדרוג ההזמנה שלך ותוספת הפרוביוטיקה ”פרוטקטור” המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין … את בקלות יכולה להכפיל את כמות הפרוביוטיקה היומית שהגוף שלך מקבל (מבלי להיות בסטרס ולחץ שהמלאי ייגמר לך) …
 
ע”י הגדלת הכמות היומית של הפרוביוטיקה החכמה שלך, את תקבלי הרבה יותר יתרונות שיצילו את הגוף שלך ממחסור בחיידקי ‘על’ שמגנים ומשפרים כמעט כל תהליך בגוף שלך.
 
בשביל לשמור על כמות חיידקים טובים גבוהה, את תקחי 2 קפסולות פרוביוטיקה ביום במקום 1. כשתעשי את זה, את תוכלי להרגיש איך הנפיחות הבטנית יורדת, בעיות העיכול פוחתות, המערכת החיסונית שלך מוכנה לחורף ולתקופה המאתגרת הזאת, ואת אשכרה ‘מוציאה את השומן העיקש בשירותים’… והרבה הרבה יותר.
 
וגם, אם את משתמשת בכמות כפולה של הפרוביוטיקה למשך תקופה, את יכולה לצפות לקבל פי 2 תוצאות…
 
דמייני את זה, חייידקים טובים, שמועשרים ברכיב העל ‘האקסטנסטין’ עוזרים ב …
 
ועם ההצעה המיוחדת שאת מקבלת בדף הזה – את גם מקבלת את כל היתרונות האלה פי 2 יותר מהר!
 
נשמע טוב, נכון?
 
כשאת משדרגת את ההזמנה שלך עכשיו, את תקבלי פי 2 מהפרוביוטיקה , זה אומר שאת יכולה להכפיל את התוצאות שלך …
 
בשבריר מהמחיר…
 
זו הדרך שלנו להגיד לך תודה על ההשקעה שלך בפורמולת הפרוביוטיקה ”פרוטקטור”. אנחנו רוצים לוודא שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים בשביל לעזור לך ולשחרר את הגרסה הכי בריאה של הגוף שלך, כמה שיותר מהר.
 
וכרגיל, את מוגנת לחלוטין ע”י אחריות הברזל שלנו שמבטיחה לך 100% החזר כספי במידה ולא תהיי מרוצה.
 

אז הנה ההצעה המיוחדת שיש לנו עבורך היום

בשביל להבטיח שתקבלי את מלוא התועלות מהפורמולה  החדשה שלנו – הפרוביוטיקה ”פרוטקטור” המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין… לקחנו את הזנים הכי   טובים שקיימים לקטבוליציוס  ודאגנו שהם יהוו חלק עיקרי מהפורמולה שלנו – וזה בדיוק מה שביקשנו מהמפעל (המאושר ע”י משרד הבריאות), גרינטק שבירושלים.
 
הצעד הנוסף הזה, הופך את כל התהליך לקפדני ויקר, אבל זה בדיוק מה שיוצר תהליך מזורז של ספיגה, מה שהופך את פורמולת הפרוביוטיקה שלנו לאפקטיבית ביותר ושונה לגמרי מכל מה שיש היום בשוק.
 
 
מה שיותר מעניין הוא שכל קופסה נבדקת בעזרת תו תקן סופר מחמיר של GMP שזה התו תקן הכי מחמיר באירופה, ומשרד הבריאות מחייב כל מוצר לגיטימי, לכלול את התו תקן הזה. אותו התו תקן מאפשר לנו לוודא בשונה מהמון מפעלים אחרים, שאין במוצרים שלנו רעלנים, מתכות וחיידקים, כל התהליך הזה מייצר תוסף פרוביוטיקה שמכיל את הערכים האמיתיים וההכרחיים שמגיעים לגוף שלך – בכמויות יותר גדולות מהמתחרים, ובמחיר סופר נוח לכבוד ההשקה.
 
כן, יכולנו לייצר תוסף פרוביוטיקה רגיל, עם הזנים הרגילים, עם מעט חיידקים (הממוצע בארץ הוא עד 5 מיליארד, לנו יש פי 3 יותר בכל קפסולה! בנוסף, הוספנו את רכיב העל האקסטנסטין (שהקפיץ את עלות הייצור באופן משמעותי – המחיר הרגיל שלנו לקופסה עומד על 399 ש”ח לקופסה)
 
עכשיו, בגלל שחשוב לנו לשלוח לך כמה שיותר מהר את הקופסאות העודפות שיש לנו (הן יעלמו בקצב מסחרר, מהניסיון שלנו)  – את יכולה להכפיל את כמות הפרוביוטיקה היומית שהגוף שלך מקבל …

אבל אנחנו ממש לא מתכוונים לחייב אותך כפול במחיר…
למעשה, את אפילו לא עומדת לשלם קרוב לזה …
 
כאות תודה על זה שבחרת להצטרף למהפכת ”הפרוביוטיקה החכמה” של בריאותלי … אנחנו נותנים לך את האפשרות להכפיל את הכמות ולהזמין עוד 2 קופסאות בתוספת של  רק ב- ₪398 , שזה אומר שאת מוסיפה רק ₪199  (במקום 399) לקופסה ומקבלת פי 2 יותר פרוביוטיקה (וחוסכת כמעט 400 ש”ח!)

זה אומר שאת מוסיפה רק ₪199 ומכפילה את כמות הפרוביוטיקה שלך.
ובגלל שבאופן רשמי הפכת להיות חלק ממשפחת בריאותלי, אנחנו רוצים לתת לך זכות ראשונים על ההצעה המטורפת הזאת…
 
בגלל שבדיוק הזמנת את הפרוביוטיקה בקופסה של הגודל הרגיל שלנו, אנחנו יודעים שאת מקדישה את כל המאמצים שלך בשביל לקבל איכות חיים חדשה… ללא בעיות עיכול, נפיחות בטנית, גזים, קצב חילוף חומרים ירוד ומערכת חיסונית מוחלשת … שהמצב הזה בעיקר מחמיר בחורף… ומסוכן עוד יותר בתקופה הנוכחית …
 
ומכל הלב? אנחנו מאמינים שמגיעים לך חיים שכל יום בהם נראה ומרגיש כמו לונה פארק שמעלה לך חיוך על הפנים – בדיוק כמו שהטבע רצה.
 
זאת בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לך להוסיף עוד 2 קופסאות פרוביוטיקה להזמנה שלך (סך הכל 3 עם ההזמנה הראשונית)…
 
בגלל שעם עוד 2 קופסאות  פרוביוטיקה את מקבלת פי 2 יותר ”פרוביוטיקה חכמה” (במקום חודש 1, את תוכלי למקסם את התוצאות ל-3 חודשים – אפילו יותר!)
 
זה אומר מבחינתך שאת מכפילה ואפילו משלשת את כמות הפרוביוטיקה, ומכפילה את התוצאות… בשבריר מחיר…
 
פלוס, את מקבלת בונוס של ספר מתוקים מחטבים שמחזקים את המערכת החיסונית ומורידים את הנוזלים באזור הבטן.
 
מה שזה אומר… שרק דרך הדף הזה, את יכולה להכפיל את אספקת ‘’הפרוביוטיקה ”פרוטקטור” המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין’’ רק עבור תוספת קטנה למחיר, ככה שהעלות פר קופסה תצא לך עוד יותר זולה! 
 
בנוסף, את לא תשלמי אפילו שקל תוספת על המשלוח…
 
כשאת משדרגת את ההזמנה שלך עכשיו, אנחנו נצרף את ההזמנה הנוכחית, להזמנה הראשונית שלך, בשביל שחלילה לא תשלמי כסף על המשלוח! זה עלינו.
 
כמו שהזכרנו קודם, את לא תראי את ההצעה המיוחדת הזאת באף מקום אחר, באף אתר, באף פרסומת, ובשום מקום – היא תקפה לך רק דרך הדף הזה, ורק לעכשיו.
 
הסיבה לזה היא שהזמנת לפני רגע, ועדיין לא ארזנו את המשלוח שלך.
 
ברגע שהמשלוח שלך ארוז, לא נוכל להציע לך את ההצעה הזאת שוב, לעולם.
 
כבר היו לנו מקרים שאנשים עזבו את הדף הזה, ואחרי זה ביקשו מאיתנו לראות אם נוכל להוסיף אקסטרה פרוביוטיקה להזמנה שלהם.
 
לצערי, אנחנו פשוט לא יכולים לעשות את זה אחרי שההזמנה שלך מוכנה

זאת ההזדמנות האחרונה שלך לחטוף את הפרוביוטיקה ה‘אקסטרה גדולה’ שלך, לפני שאנחנו סוגרים את ההזמנה שלך ומתחילים לארוז אותה.

תכפילי את כמות ה’הפרוביוטיקה פרוטקטור, המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין’, ותכפילי את היתרונות!
 
 
פלוס, את מקבלת בונוס של מתכונים ותנועות גוף מחזקות, שמפעילות את השרירים הכי עמוקים ושומרות על הגוף שלך צעיר.
 
ממש עכשיו את יכולה לשדרג את גודל הקופסה שלך ולהוסיף עוד 2 קופסאות בשבריר מהמחיר  להזמנה שלך בעלות של רק ₪198 פר קופסה במקום ₪399, שזה המחיר המקורי(את מבינה את החיסכון המטורף? זה אומר שתוסיפי לכל ההזמנה רק עוד עוד ₪398 ותכפילי את כמות הפרוביוטיקה שלך) , תקבלי יותר יתרונות, מהר יותר ובפחות כסף
(שדרגי את ההזמנה עכשיו וקבלי עוד 2 תוספים של פרוביוטיקה בעלות של 198 שח לקופסה – סך הכל 397 שח לשדרוג ההזמנה )

הנה מה שאת צריכה לעשות עכשיו ...

אם את רוצה לשדרג את ההזמנה שלך, ולהוסיף עוד פרוביוטיקה בהנחה המיוחדת שתקפה רק לדף הזה, פשוט מאוד לחצי על כפתור ה’’כן, תשדרג את ההזמנה שלי” שנמצא בתחתית העמוד הזה.
 
ברגע שתעשי את זה, אנחנו נוסיף עוד אספקה של פרוביוטיקה למשלוח שלך.
 
כשאת עושה את זה, את תהיי מסוגלת להכפיל את כמות הפרוביוטיקה שאת מכניסה ביום או להאריך את זמן השימוש ולקבל פי 2 יותר תוצאות…
 
מה שיעזור לך ליהנות באופן מהיר ולתקופה ממושכת יותר מהיתרונות המטורפים שיש לפרוביוטיקה החכמה של בריאותלי, מבלי לדאוג שייגמר לך המלאי ויעצור את ההתקדמות שלך.
אם את בוחרת לא לשדרג את ההזמנה שלך, זה בסדר.
 
 
פשוט לחיצה על כפתור ה”לא תודה” בתחתית העמוד הזה, זה אומר שאת מסרבת להצעה הזאת שהיא חד פעמית.
 
אם את רוצה לקבל עוד יותר מהיתרונות ש’’הפרוביוטיקה החכמה של בריאותלי’’ לתת הגנה אמיתית למערכת העיכול שלך, לחזק את המערכת החיסונית, לעלות את המטבוליזם, להקל על הגזים והנפיחות הבטנית ולרדת במשקל …
וכל זה בזמן שאת מרגישה שאת מקבלת את השנים ‘האבודות’ שלך עם בטן נפוחה ומשקל עודף בחזרה …  אנחנו ממליצים מאוד לשדרג את ההזמנה…
 
תזכרי… כשאת משדרגת את ההזמנה, כל ההזמנה שלך מגובה באחריות הברזל שלנו שנותנת לך 100% החזר כספי במידה ואת לא מרוצה, ככה שאין לך מה להפסיד ע”י זה שאת משדרגת את ההזמנה שלך.
 
בשביל לקבל את ההצעה החד פעמית הזאת, ולהגדיל את כמות הפרוביוטיקה שלך, פשוט לחצי על כפתור ה ‘’כן, שדרג את ההזמנה שלי’’ שנמצא בתחתית העמוד.

קבלי בחזרה את השליטה על מערכת העיכול והחיסון שלך, ההרגשה, הניידות והנראות שלך ע”י תוספת פרוביוטיקה ''פרוטקטור'' המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין

(שדרגי את ההזמנה עכשיו וקבלי עוד 2 תוספים של פרוביוטיקה בעלות של 199 שח לקופסה – סך הכל 397 שח לשדרוג ההזמנה )
דרך הדף הזה בלבד, את יכולה להוסיף לך עוד 2 קופסאות פרוביוטיקה בהנחת!
 
זו ההזדמנות שלך לקבל בדיוק את האספקה שאת צריכה, למשך חודשי החורף הקרובים, מבלי לחשוש שהמלאי ייגמר לך ויעצור לך את ההתקדמות, ומבלי לשלם אפילו שקל אחד נוסף על השילוח.

(סך הכל זו תוספת של ₪398 – ואת משדרגת את ההזמנה והתהליך שלך!) וכמובן, את מוגנת ב-30 ימי האחריות שלנו (מהרגע שהמוצר מגיע אלייך)

התשלום שלך מאובטח ב-100% ע״י מערכת מתקדמת. וכמובן, כל הזמנה שלך מגובה באחריות המלאה שלנו להחזיר כספי במידה ולא אהבת

את כמובן לא לבד …

פרוביוטיקה מומלצת לנשים בישראל, פרוביוטיקה מומלצת
פרוביוטיקה מומלצת, פרוביוטיקה מומלצת לנשים בישראל

וכמובן ההזמנה שלך מבוטחת ונטולת סיכון בזכות אחריות החברים שלנו.

וזו ממש לא אחריות של 7 ימים … ולא של 3 שבועות אלא של 30 ימים שלמים. מה שאומר, אם לא הורדת את הנפיחות הבטנית וראית ירידה במשקל שאת כבר מתחילה לקבל מחמאות על המראה שלך. זה אומר שאם לא התלהבת בטירוף מהתוצאות של ״פרוטקטור״? תשלחי לנו הודעה עד 30 יום, ותקבלי 100% מהכסף שלך בחזרה. אם מכל סיבה שהיא את לא מרוצה עד הגג מההזמנה שלך, פשוט תצרי קשר עם שירות ההלקוחות שלנו שעובד בימי ראשון – חמישי , בשעות 09:00 – 17:00, במייל: [email protected] והם יידאגו לך.

סיכום ההצעה - חשוב לקרוא את זה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי פי 2 יותר תועלות ויתרונות ע"י זה שאת מוסיפה להזמנה שלך עוד 2 קופסאות פרוביוטיקה, וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך סך הכל 398 ש"ח תוספת בשביל עוד 2 קופסאות שלמות! במילים אחרות - זה אומר שהוספת רק 199 שח פר קופסה, וקיבלת פי 2 יותר פרוביוטיקה! התוספת הזאת מתווספת להזמנה הראשונית שלך. זאת אומרת את מקבלת סך הכל 3 קופסאות פרוביוטיקה בעלות כוללת של 745 שח לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר

סיכום ההצעה - חשוב לקרוא את זה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי פי 2 יותר תועלות ויתרונות ע"י זה שאת מוסיפה להזמנה שלך עוד 2 קופסאות פרוביוטיקה, וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך סך הכל 398 ש"ח תוספת בשביל עוד 2 קופסאות שלמות! במילים אחרות - זה אומר שהוספת רק 199 שח פר קופסה, וקיבלת פי 2 יותר פרוביוטיקה! התוספת הזאת מתווספת להזמנה הראשונית שלך. זאת אומרת את מקבלת סך הכל 3 קופסאות פרוביוטיקה בעלות כוללת של 745 שח לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר

הצהרת אחריות: המלצות, מקרי בוחן, התועלות והסיפורים שראית בדף זה – הגיעו אלינו ממחקר אישי, מהתנסות של לקוחות, וממחקרים, סקרים ועדויות באתרי מחקר ומידע מהימנים מהעולם. חשוב לדעת שהתוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם, ובכתוב בדף זה אין הבטחה להשג תוצאות זהות או דומות. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.


אין ליטול את התוסף ללא אישור מרופא במידה ואת בהריון, מניקה, במצב סיעודי, נוטלת תרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, ו/או במידה ואת מתחת לגיל 18 או שיש לך חשד למצב רפואי ספיציפי. תתייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת שימוש בתוסף תזונה זה או אחר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד. + לתוצאות מקסימליות, יש לשלב את פרוטקטור עם תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אנחנו בטוחים שתאבי את פרוטקטור, אבל אם מסיבה כלשהי את פחות מרוצה, את יכולה לשלוח הודעה לתמיכה שלנו במייל: [email protected] ולקבל החזר כספי (30 ימים מרגע הרכישה), בקיזוז המוצרים הפתוחים והמשלוח. חשוב – המחיר שאת רואה כרגע, יכול להשתנות בכל רגע נתון לטובה או לרעה בהתאם לתקופה, לביקוש ולעלויות המפעל. בריאותלי בעמ

Skip to content