עצרי! להכפיל את ההזמנה הראשונית שלך מרגיש לך יותר מדי? מקובל לגמרי ...

קבלי עוד 3 תוספים רק ב-297 שח בלבד!

הצעה מוגבלת בזמן: הנחת לקוחות מיוחדת וחד פעמית (בתוקף לדף הזה בלבד)

היי אלופה – קודם כל חשוב לי להגיד לך בשנית – אני מאושר שאת כאן ואת עומדת לחוות שיפור משמעותי בחיים שלך, שיכלול תהליך חיטוב קל יותר… מערכת חיסונית חזקה יותר מה שאומר – פחות מחלות כמו שפעת, צינון… מה שאומר עיכול טוב יותר – פחות אירועים ‘לא נעימים’ בגלל בעיות עיכול – וכמובן, תהליך חיטוב קל יותר בעזרת החיידקים ‘הידידותיים’.
 
שמתי לב שלא הגדלת את ההזמנה שלך כמו 47% מהלקוחות שלנו – וזה בסדר גמור, יכול להיות שאת לא יודעת מה תעשי עם כמות כזאת, או שאת לא יודעת כמה יעיל זה יהיה עבורך  או שהמחיר כבר יוצא מעט גבוה בשבילך… אלה מחשבות הגיוניות לחלוטין …

אז חשוב לי רק להזכיר לך שיש לך את האחריות שלנו ל-30 הימים מרגע הרכישה – ככה שכל הסיכון הוא לגמרי עליי.

חשוב לי גם להגיד לך שאת לגמרי יכולה להגדיל את ההזמנה מבלי חשש – מקסימום פשוט תקבלי
יותר יתרונות למשך עוד 2-4 חודשים… 
יש לנו גם המון לקוחות שמשתפות את המשפחה/חברים/בני הזוג שלהן.
ובקשר לכמות? אם לשדרג את ההזמנה ולהגדיל את ה-6 קופסאות לקופסה הכפולה (זה כאילו את מזמינה 12 קופסאות) בתוספת של עוד 594 ש”ח להזמנה הראשונית – אז קבלי את זה:
רק בדף הזה – יש לך את האפשרות להוסיף עוד 3 קופסאות במחיר של 99 ש”ח לקופסה, סך הכל זו תוספת של עוד 297 שקלים.
הקאצ’?
שההצעה הזאת נעלמת בעוד פחות מ-10 דק’ לתמיד …
ולא תוכלי לראות אותה יותר לעולם.
 
אני מזכיר לך – את מקבלת את ההצעה הזאת מ-2 סיבות: הפרוביוטיקה מחטפת מהמדפים שלנו  בקצב מטורף, וחשוב לי שקודם כל יהיה ללקוחות שלי, אלה שכבר השקיעו ורכשו. סיבה מס’ 2: ההזמנה הראשונית – הכילה כמות גבוה מדי למחסן שלנו, אז חשוב לנו לפנות מקום בהקדם.
את מבינה,
עם תוספת של עוד 3 קופסאות במחיר שתקף לדף זה בלבד – את יכולה להזין את הגוף שלך בכמעט פי 2 יותר נוגדי חימצון, מהזנים הכי חזקים שלא רק משפיעים על המערכת החיסונית שלך, בעיות העיכול, אלא גם דואגים לקצב חילוף חומרים וירידה מהירה יותר במשקל.
 
זה בעיקרון אומר שאת מקבלת 2 ב-1!
 
בתוך שעה, מרגע שלקחת את הקפסולה, סיפקת לגוף שלך … פורמולה שנותנת תערובת עוצמתית של נוגדי חימצון, שיפור מראה העור, חיזוק המערכת החיסונית, שיפור נראות ואלסטיות העור, תיקון נזקי DNA, זירוז תהליכי הירידה במשקל והגנה מפני מזיקים וחיידיקים רעים שמנסים לפגוע במערכת העיכול שלך. הגוף סופג במהירות את הפרוביוטיקה החכמה ישירות לאזורים שהכי צריכים את זה בשביל למנוע מחיידקים רעים לפגוע בך – ומקדמת כל תהליך בריאותי – בעזרת נוגדי חימצון מתקדמים.
 
וכן, ככל שתקחי יותר פרוביוטיקה, ותשמתשי בו לאורך זמן ממשוך יותר… ככה את תחווי יותר תוצאות.
 
אז ע”י שדרוג ההזמנה שלך ותוספת הפרוביוטיקה ”פרוטקטור” המועשרת בנוגד החימצון החזק והנדיר בטבע האקסטנסטין … את בקלות יכולה להכפיל את כמות הפרוביוטיקה היומית שהגוף שלך מקבל (מבלי להיות בסטרס ולחץ שהמלאי ייגמר לך) …
 
ע”י הגדלת הכמות היומית של הפרוביוטיקה החכמה שלך, את תקבלי הרבה יותר יתרונות שיצילו את הגוף שלך ממחסור בחיידקי ‘על’ שמגנים ומשפרים כמעט כל תהליך בגוף שלך.
 
בשביל לשמור על כמות חיידקים טובים גבוהה, את תקחי 2 קפסולות פרוביוטיקה ביום במקום 1. כשתעשי את זה, את תוכלי להרגיש איך הנפיחות הבטנית יורדת, בעיות העיכול פוחתות, המערכת החיסונית שלך מוכנה לחורף ולתקופה המאתגרת הזאת, ואת אשכרה ‘מוציאה את השומן העיקש בשירותים’… והרבה הרבה יותר.
 
וגם, אם את משתמשת בכמות כפולה של הפרוביוטיקה למשך תקופה, את יכולה לצפות לקבל פי 2 תוצאות…
 
דמייני את זה, חייידקים טובים, שמועשרים ברכיב העל ‘האקסטנסטין’ יעזור לך

הנה מה שאת צריכה לעשות עכשיו ...

תגדילי את ההזמנה שלך ותוסיפי אליה עוד 3 קופסאות במחיר של
 99 ש”ח פר קופסה בלבד!
(שדרגי את ההזמנה עכשיו וקבלי עוד 2 תוספים של פרוביוטיקה בעלות של 99 שח לקופסה – סך הכל 297 שח לשדרוג ההזמנה )
דרך הדף הזה בלבד, את יכולה לקחת לך את הקופסה ‘האקסטרה גדולה’ שמכילה פי 2 פרוביוטיקה , ועוד 2 קפסולות לקופסה בתור בונוס.
 
זו ההזדמנות שלך לקבל בדיוק את האספקה שאת צריכה, למשך חודשי החורף הקרובים, מבלי לחשוש שהמלאי ייגמר לך ויעצור לך את ההתקדמות, ומבלי לשלם אפילו שקל אחד נוסף על השילוח.
(שדרגי את ההזמנה עכשיו וקבלי עוד 2 תוספים של פרוביוטיקה בעלות של 99 שח לקופסה – סך הכל 297 שח לשדרוג ההזמנה )

התשלום שלך מאובטח ב-100% ע״י מערכת מתקדמת. וכמובן, כל הזמנה שלך מגובה באחריות המלאה שלנו להחזיר כספי במידה ולא אהבת

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי בנוסף להזמנה הראשונית שלך, עוד 3 קופסאות של פרוביוטיקה ''פרוטקטור'' וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך רק 99 ש"ח פר קופסה, וסך הכל עוד 297 ש"ח ל-3 קופסאות. לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

וכמובן ההזמנה שלך מבוטחת ונטולת סיכון בזכות אחריות החברים שלנו.

וזו ממש לא אחריות של 7 ימים … ולא של 3 שבועות אלא של 30 ימים שלמים. מה שאומר, אם לא הורדת את הנפיחות הבטנית וראית ירידה במשקל שאת כבר מתחילה לקבל מחמאות על המראה שלך. זה אומר שאם לא התלהבת בטירוף מהתוצאות של ״פרוטקטור״? תשלחי לנו הודעה עד 30 יום, ותקבלי 100% מהכסף שלך בחזרה. אם מכל סיבה שהיא את לא מרוצה עד הגג מההזמנה שלך, פשוט תצרי קשר עם שירות ההלקוחות שלנו שעובד בימי ראשון – חמישי , בשעות 09:00 – 17:00, במייל: [email protected] והם יידאגו לך.

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי בנוסף להזמנה הראשונית שלך, עוד 3 קופסאות של פרוביוטיקה ''פרוטקטור'' וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך רק 99 ש"ח פר קופסה, וסך הכל עוד 297 ש"ח ל-3 קופסאות. לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

הצהרת אחריות: המלצות, מקרי בוחן, התועלות והסיפורים שראית בדף זה – הגיעו אלינו ממחקר אישי, מהתנסות של לקוחות, וממחקרים, סקרים ועדויות באתרי מחקר ומידע מהימנים מהעולם. חשוב לדעת שהתוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם, ובכתוב בדף זה אין הבטחה להשג תוצאות זהות או דומות. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.


אין ליטול את התוסף ללא אישור מרופא במידה ואת בהריון, מניקה, במצב סיעודי, נוטלת תרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, ו/או במידה ואת מתחת לגיל 18 או שיש לך חשד למצב רפואי ספיציפי. תתייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת שימוש בתוסף תזונה זה או אחר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד. + לתוצאות מקסימליות, יש לשלב את פרוטקטור עם תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אנחנו בטוחים שתאבי את פרוטקטור, אבל אם מסיבה כלשהי את פחות מרוצה, את יכולה לשלוח הודעה לתמיכה שלנו במייל: [email protected] ולקבל החזר כספי (30 ימים מרגע הרכישה), בקיזוז המוצרים הפתוחים והמשלוח. חשוב – המחיר שאת רואה כרגע, יכול להשתנות בכל רגע נתון לטובה או לרעה בהתאם לתקופה, לביקוש ולעלויות המפעל. בריאותלי בעמ

Skip to content