עצרי! להגדיל את ההזמנה הראשונית שלך מרגיש לך יותר מדי? מובן לגמרי ...

זו הסיבה שיש לך הזדמנות חד פעמית

לקבל עוד תוסף מגנזיום 1 רק ב-160 שח בלבד!

הצעה מוגבלת בזמן: הנחת לקוחות מיוחדת וחד פעמית (בתוקף לדף הזה בלבד)

היי אלופה – קודם כל חשוב לי להגיד לך בשנית – אני מאושר שאת כאן ואת עומדת לחוות שיפור משמעותי בחיים שלך, שיכלול תהליך ירידה במשקל קל יותר, רמות אנרגיה שנשמרות לאורך היום, השבוע, החודש והשנה … 

שינה עמוקה ויעילה יותר. מה שאומר שאת תתעוררי עם רמות שובע שלא הכרת,
תוכלי סוף סוף להתמודד עם מתוקים ומלוחים, מערכת חיסונית חזקה יותר, וכל תהליך אפשרי שעולה במוחך כרגע? יהיה פשוט יעיל יותר.

וכן, זה כולל שתפטרי מהעירפול המוחי, ורמות הקורטיזול הגבוהות שמנפחות את הבטן.

 שמתי לב שלא הגדלת את ההזמנה שלך כמו שאר 78% מהלקוחות שלנו – וזה בסדר גמור, יכול להיות שאת לא יודעת מה תעשי עם כמות כזאת, או שאת לא יודעת כמה יעיל זה יהיה עבורך או שהמחיר כבר יוצא מעט גבוה בשבילך… אלה מחשבות הגיוניות לחלוטין … אז חשוב לי רק להזכיר לך שיש לך את האחריות שלנו ל-365 הימים מרגע הרכישה – ככה שכל הסיכון הוא לגמרי עליי. 

חשוב לי גם להגיד לך שאת לגמרי יכולה להגדיל את ההזמנה מבלי חשש – מקסימום פשוט תקבלי יותר יתרונות לזמן ממושך יותר … יש לנו גם המון לקוחות שמשתפות את המשפחה/חברים/בני הזוג שלהן. ובקשר לכמות? אם לשדרג את ההזמנה ולהוסיף עוד 3 קופסאות להזמנה המקורית שלך זה יותר מדי בשבילך ,אז קבלי את זה: רק בדף הזה – יש לך את האפשרות להוסיף עוד קופסה 1 של ”מנגנזיום״ בהנחה משמעותית ולשלם רק 160 שקלים במקום 395 ש”ח ! הקאצ’? שההצעה הזאת נעלמת בעוד פחות מ-10 דק’ לתמיד … ולא תוכלי לראות אותה יותר לעולם.
 
אני מזכיר לך – את מקבלת את ההצעה הזאת מ-2 סיבות: מוצרי המגנזיום המהפכניים שלנו נחטפים  בקצב מטורף, וחשוב לי שקודם כל יהיה ללקוחות שלי, אלה שכבר השקיעו ורכשו. סיבה מס’ 2: שלא ייגמר לך באמצע התהליך.
את מבינה,
עם תוספת של עוד קופסאת מגנזיום במחיר שתקף לדף זה בלבד – את יכולה להזין את הגוף שלך בכמעט פי 2 יותר צורות של מגנזיום, מהסוגים שמשנים את המראה, ההרגשה, החיוניות, איכות השינה שלך , מה שמפשיע על המערכת החיסונית שלך, בעיות העיכול, אלא גם דואגים לקצב חילוף חומרים וירידה מהירה יותר במשקל.
 
זה בעיקרון אומר שאת מקבלת 2 ב-1!
 

בתוך שעה, מרגע שלקחת את הקפסולה, סיפקת לגוף שלך … פורמולה שנותנת תערובת עוצמתית של 4 צורות שונות של מגנזיום, ויטמין b6, מגנזיום ליפוזולי שמשלש את הספיגה מה שעוזר לך גם לרמות אנרגיה, מראה העור, חיזוק המערכת החיסונית, שיפור נראות ואלסטיות העור, שיפור מערכת העיכול …

את פשוט משדרגת כל תהליך גופני. זה עד כדי כך יעיל.
 
וכן, ככל שתקחי יותר מגנזיום, ותשמתשי בו לאורך זמן ממשוך יותר… ככה את תחווי יותר תוצאות.
 
אז ע”י שדרוג ההזמנה שלך ותוספת המגנזיום  את בקלות יכולה להכפיל את כמות המגנזיום היומית שהגוף שלך מקבל (מבלי להיות בסטרס ולחץ שהמלאי ייגמר לך) …
 

הנה מה שאת צריכה לעשות עכשיו ...

תגדילי את ההזמנה שלך ותוסיפי אליה עוד תוסף 1 של Im magnesium בהשקעה של 160 ש”ח בלבד 
(
במקום 399 ש”ח)
(שדרגי את ההזמנה עכשיו וקבלי עוד תוסף 1 של מגנזיום בעלות של 160 שח לקופסה )

דרך הדף הזה בלבד, ורק ל-10 הדק’ הקרובות, להגדיל את כמות המגנזיום שלך ולהוסיף עוד קופסה 1 מלאה במחיר של 160 ש”ח בלבד לקופסה! 

 

זו ההזדמנות שלך לקבל בדיוק את האספקה שאת צריכה, לתקופה הקרובה, מבלי לחשוש שהמלאי ייגמר לך ויעצור לך את ההתקדמות, ומבלי לשלם אפילו שקל אחד נוסף על השילוח.

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי בנוסף להזמנה הראשונית שלך, עוד קופסה אחת מלאה של מהפכת המגנזיום ״Im magnesium״ וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך תוספת של רק 160 ש"ח לכל ההזמנה לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

וכמובן ההזמנה שלך מבוטחת ונטולת סיכון בזכות אחריות החברים שלנו.

וזו ממש לא אחריות של 7 ימים … ולא של 3 שבועות ואפילו לא של 30 ו-60 ימים – אלא של 365 ימים. שנה שלמה. מה שאומר, אם לא שיפרת את איכות השינה שלך, רמות האנרגיה שלך עלו, חדות החשיבה שלך הרקיע לשחקים, העירפול המוחי נעלם וירדת במשקל ככה שאנשים מתחילים לשאול אותך איך עשית את זה? זה אומר שאם לא התלהבת בטירוף מהתוצאות של ״Im מגנזיום״? תשלחי לנו הודעה עד 365 ימים, ותקבלי 100% מהכסף שלך בחזרה בקיזוז המוצרים הפתוחים ועלויות השילוח. אם מכל סיבה שהיא את לא מרוצה עד הגג מההזמנה שלך, פשוט תצרי קשר עם שירות ההלקוחות שלנו שעובד בימי ראשון – חמישי , בשעות 09:00 – 17:00, במייל: [email protected] או בווטסאפ ומיטל תדאג לך.

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי בנוסף להזמנה הראשונית שלך, עוד קופסה אחת מלאה של מהפכת המגנזיום ״Im magnesium״ וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך תוספת של רק 160 ש"ח לכל ההזמנה לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

הצהרת אחריות: המלצות, מקרי בוחן, התועלות והסיפורים שראית בדף זה – הגיעו אלינו ממחקר אישי, מהתנסות של לקוחות, וממחקרים, סקרים ועדויות באתרי מחקר ומידע מהימנים מהעולם. חשוב לדעת שהתוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם, ובכתוב בדף זה אין הבטחה להשג תוצאות זהות או דומות. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.

כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

אין ליטול את התוסף ללא אישור מרופא במידה ואת בהריון, מניקה, במצב סיעודי, נוטלת תרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, ו/או במידה ואת מתחת לגיל 18 או שיש לך חשד למצב רפואי ספיציפי. תתייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת שימוש בתוסף תזונה זה או אחר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד. + לתוצאות מקסימליות, יש לשלב את מוצרי בריאותלי עם תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אנחנו בטוחים שתאהבי את מוצרי בריאותלי, אבל אם מסיבה כלשהי את פחות מרוצה, את יכולה לשלוח הודעה לתמיכה שלנו במייל: [email protected] ולקבל החזר כספי (30 ימים מרגע הרכישה), בקיזוז המוצרים הפתוחים והמשלוח. חשוב – המחיר שאת רואה כרגע, יכול להשתנות בכל רגע נתון לטובה או לרעה בהתאם לתקופה, לביקוש ולעלויות המפעל. בריאותלי בעמ

Skip to content