מזל טוב {{customer_first_name}} ! יש לך כאן פרטים חשובים על הרכישה שלך

כאות תודה לך על זה שבחרת בקולגן ונוס …

המשלוח שלך מועבר לחברת השילוח, אנחנו אורזים אותו ושולחים אלייך... את במקום הנכון, אבל רגע לפני, כאות תודה, יש לי הצעה חד פעמית בדף הזה

הצעה מוגבלת בזמן: הנחת לקוחות מיוחדת וחד פעמית (בתוקף לדף הזה בלבד)

המחסן של בריאותלי בדיוק קיבל את ההתראה שהזמנת את הקולגן, ותוך כמה רגעים הוא יגיע להזמנה שלך, יתחיל לארוז אותה ויישלח אותה אלייך בהקדם.
 
אבל לפני שנתקדם, אנחנו רוצים להציע לך משהו מיוחד, ממש עכשיו, שאין לך אפשרות לראות באף מקום אחר,
אז בבקשה… תשקיעי 2 דק’ ותקראי את כל הדף הזה בזהירות ותקבלי, או תסרבי להצעה בתחתית העמוד.
 
זאת ההזדמנות היחידה שלך לשדרג את ההזמנה. בדרך כלל בחיים לא יכולנו להציע הצעה בסגנון הזה. המוצר החדש של ׳׳קולגן אולטרה , המועשר בחומצות אמינו מתקדמות’’ זה מוצר במהדורה מוגבלת מהסיבה הפשוטה שהוא מכיל את הקולגן הצרפתי בשילוב ויטמין c ו-2 חומצות אמינו מקדמות … הויטמין C זמין נורא היום, אבל הקולגן הצרפתי, הספיציפי הזה ו-2 חומצות האמינו הן די נדירות וזה מה שהופך את המוצר לכל כך יעיל … הם נמצאים במחסור רציני בעולם.
 
  
זו הסיבה שעשינו מהדורה מוגבלת
 
ובגלל שהפכת ללקוחה של המוצר, חשוב לי לשמור לך את האופציה להכפיל את כמות הקולגן שאת מכניסה, ואת היתרונות, במחיר שלא תראי אותו באף מקום, לעולם.
 
זה אומר שפשוטו כמשמעו את תקבלי פי 2 יותר. יותר קולגן, ויותר ערך – בפחות כסף, הרבה פחות.
 
עכשיו, הנה ההצעה…
 
 
רק דרך הדף הזה, אני נותן לך את ההזדמנות להכפיל את אספקת ‘‘’קולגן אולטרה – המהדורה המוגבלת  שמועשרת בחומצות אמינו מתקדמות’’ רק עבור כמה שקלים.
 
… זה אומר פי 2 יותר יתרות, גם!
 
זאת הסיבה שאנחנו רוצים לתת לך, בתור לקוחה נאמנה של בריאותלי את ההזדמנות הייחודית לשדרג את ההזמנה שלך בהנחה ובמחיר סופר מיוחד, בזמן שעדיין יש לנו עודף מלאי קל בגלל הטעות של המפעל (זאת הסיבה למה ההצעה הזאת תקפה רק למי שנמצאת בדף הזה, ונעלמת בקרוב).
 
אז ממש עכשיו…

את יכולה להכפיל את אספקת ‘’אולטרה קולגן וונוס המהדורה המוגבלת - שמועשרת בחומצות אמינו מתקדמות’’ רק עבור תוספות קטנה בתשלום..

אני רוצה לתת לך הזדמנות להכפיל את כמות הקולגן שלך ולהגדיל את
ההזמנה שעשית לפני כרגע.

אני רוצה להכפיל את גודל הקופסאות שלך. זאת אומרת, במקום 6 קופסאות בגודל הסטנדרטי, את תקבלי את הקופסאות הכפולות, שכוללות 120 כמוסות בקופסה (במקום 60). זה אומר שעם כל מנה  של קולגן מהקופסאות הנוספות שלך  , את מזינה את הגוף שלך ב-2 כמוסות מלאות של קולגן פפטידים שעברו תהליכי הידרוליזציה מלאים, וזה אומר שאת יכולה למשוך את התוצאות לזמן ארוך יותר.
 
זה בעיקרון אומר שאת מקבלת 2 ב-1!
 
בתוך שעה, מרגע  שלקחת את כמוסת ׳׳האולטרה קולגן׳׳ לגוף… הפורמולה שלנו נותנת תערובת עוצמתית של חומצות אמינו מתקדמות, ישר לזרם הדם שלך. הגוף סופג במהירות את הקולגן ישירות לרקמות שהכי צריכות את זה בשביל לחזק את המפרקים, העצמות, העור, וכמובן השיער, כמו גם לחזק את רירית המעי, העורקים ותפקוד המערכת החיסונית.
 
ככל שתקחי יותר קולגן, ותשמתשי בו לאורך זמן ממשוך יותר… ככה את תחווי יותר תוצאות.
 
ככל שתקחי יותר קולגן, ותשמתשי בו לאורך זמן ממשוך יותר… ככה את תחווי יותר תוצאות.
 
אז ע”י שדרוג ההזמנה שלך ותוספת ‘’חומצות אמינו מתקדמות מתקדמות של וונוס קולגן’’… את בקלות יכולה להכפיל את כמות הקולגן היומית שלך (מבלי להיות בסטרס ולחץ שהמלאי ייגמר לך) …
 
ע”י הגדלת הכמות היומית של הקולגן שלך, את תקבלי הרבה יותר יתרונות שיצילו את הגוף שלך מהגירעון קולגן שהוא נקלע אליו בגלל הגיל.
 
בשביל לתחזק את כמויות הקולגן בגוף שלך, את תקחי 2 כמוסות קולגן ביום … כשתעשי את זה, את תוכלי להרגיש איך כאבי המפרקים שלך נעלמים, בריאות העצם שלך נבנית מחדש, את מקדמת את צמיחת השיער, הקווים של הקמטים מתמלאים… והרבה הרבה יותר…
 
וגם, אם את משתמשת בכמות כפולה של קולגן למשך תקופה, את יכולה לצפות לקבל פי 2 תוצאות…
 
דמייני את זה …
וכל זה? פי 2 יותר מהר!
 
נשמע טוב, נכון?
 
כשאת משדרגת את ההזמנה שלך עכשיו, את תקבלי פי 2 מכמות הקולגן, זה אומר שאת יכולה להכפיל את התוצאות שלך …
 
בשבריר מהמחיר…
 
זו הדרך שלנו להגיד לך תודה על ההשקעה שלך בפורמולת הקולגן. אנחנו רוצים לוודא שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים בשביל לעזור לך ולשחרר את הגרסה הכי בריאה של הגוף שלך, כמה שיותר מהר.
 
וכרגיל, את מוגנת לחלוטין ע”י אחריות הברזל שלנו שמבטיחה לך 100% החזר כספי במידה ולא תהיי מרוצה.

אז הנה ההצעה המיוחדת שיש לנו עבורך היום

בשביל להבטיח שתקבלי את מלוא התועלות מהפורמולה שלנו ‘‘קולגן אולטרה – המהדורה המוגבלת  שמועשרת בחומצות אמינו מתקדמות’’’… לקחנו את שני סוגי הקולגן הביולוגיים הכי טובים שקיימים, קולגן סוג 1 וקולגן סוג 3, ובזהירות העברנו אותם תהליך ארוך ויקר של הידרוליזציה שהפך אותם לפפטידים קטנים במהלך תהליך ההכנה במפעל שלנו, גרינטק שבמעלה אדומים.
 
הצעד הנוסף הזה, הופך את כל התהליך לקפדני ויקר, אבל זה בדיוק מה שיוצר תהליך מזורז של ספיגה, מה שהופך את פורמולת הקולגן שלנו לאפקטיבית ביותר ושונה לגמרי מכל מה שיש היום בשוק.
 
 ‘’קולגן אולטרה – המהדורה המוגבלת  שמועשרת בחומצות אמינו מתקדמות’’’ של בריאותלי הוא לגמרי נקי מאלרגנים הנפוצים כמו: חלב, גלוטן, סוייה, אגוזים והכי מעניין? שהוא נטול סוכר!
 
מה שיותר מעניין הוא שכל קופסה נבדקת בעזרת תו תקן סופר מחמיר של GMP שזה התו תקן הכי מחמיר באירופה, ומשרד הבריאות מחייב כל מוצר לגיטימי, לכלול את התו תקן הזה. אותו התו תקן מאפשר לנו לוודא בשונה מהמון מפעלים אחרים, שאין במוצרים שלנו רעלנים, מתכות וחיידקים, כל התהליך הזה מייצר תוסף קולגן פפטידים שמכיל את הערכים האמיתיים וההכרחיים שמגיעים לגוף שלך.
 
השלב הנוסף הזה מעלה את המחיר של הקולגן שלנו (המחיר הרגיל שלנו לקופסה עומד על 399 ש”ח).
 
עכשיו, בגלל שלהכפיל את כמות הקולגן שלך, ולקבל את הקופסה הגדולה (של ה-120 כמוסות במקום ה-60), ייתנו לך את האפשרות של להגיע בקלות לעוד קולגן לאורך זמן (זה מה שנותן את התוצאות היוצאות דופן ) …מה שזה אומר מבחינתך, שבתוספת הזאת, את מכפילה את כמות הקולגן היומי שהגוף שלך מקבל…
 
אבל אנחנו ממש לא מתכוונים לחייב אותך כפול במחיר…
 
למעשה, את אפילו לא עומדת לשלם קרוב לזה …
 
כאות תודה על זה שבחרת להצטרף למהפכת ”אולטרה קולגן וונוס” של בריאותלי … אנחנו מגדילים לך את הקופסאות שכבר הזמנת (6 קופסאות) רק בתוספת של – ₪594, זה אומר שאת מכפילה את הכמות שלך במחיר מאוד מצחיק.
 
ובגלל שבאופן רשמי הפכת להיות חלק ממשפחת בריאותלי, אנחנו רוצים לתת לך זכות ראשונים על ההצעה המטורפת הזאת…
 
בגלל שבדיוק הזמנת 6 קופסאות קולגן  , אנחנו יודעים שאת מקדישה את כל המאמצים שלך בשביל לקבל איכות חיים חדשה… ללא כאבי מפרקים, ללא כאבי עצמות, בעיות בעיכול, עור נפול, שיער ‘’שביר’’ וכל שאר הבעיות שמגיעות עם ההזדקנות…
 
ומכל הלב? אנחנו מאמינים שמגיעים לך חיים שכל יום בהם נראה ומרגיש כמו לונה פארק שמעלה לך חיוך על הפנים – בדיוק כמו שהטבע רצה.
 
זאת בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לך להכפיל את את ההזמנה שלך ולקחת את הקופסה הגדולה של ה-120 כמוסות
 במחיר של רק 99 ש”ח פר קופסה (סך הכל תוספת של 594 שח)
 
בגלל שעם כל כמוסה קולגן שתקחי … כשיש לך מלאי, ושקט בראש , את תוכלי לקחת בכיף עוד כמוסה מלאה של קולגן… מבלי להלחץ שזה ייגמר לך.
 
זה אומר מבחינתך שאת מכפילה את כמות הקולגן, ומכפילה את התוצאות… בשבריר מחיר…
 
פלוס, את מקבלת בונוס של ספר מתכונים שאפשר להכניס לשם את הקולגן.
 
מה שזה אומר… שרק דרך הדף הזה, את יכולה להכפיל את אספקת ‘’אולטרה קולגן וונוס המהדורה המוגבלת – המעושר בחומצות אמינו מתקדמות’’ רק עבור 99 שקלים בודדים פר קופסה…
 
בנוסף, את לא תשלמי אפילו שקל תוספת על המשלוח…
 
כשאת משדרגת את ההזמנה שלך עכשיו, אנחנו נצרף את ההזמנה הנוכחית, להזמנה הראשונית שלך, בשביל שחלילה לא תשלמי כסף על המשלוח! זה עלינו.
 
כמו שהזכרנו קודם, את לא תראי את ההצעה המיוחדת הזאת באף מקום אחר, באף אתר, באף פרסומת, ובשום מקום – היא תקפה לך רק דרך הדף הזה, ורק לעכשיו.
 
הסיבה לזה היא שהזמנת לפני רגע, ועדיין לא ארזנו את המשלוח שלך.
 
ברגע שהמשלוח שלך ארוז, לא נוכל להציע לך את ההצעה הזאת שוב, לעולם.
 
כבר היו לנו מקרים שאנשים עזבו את הדף הזה, ואחרי זה ביקשו מאיתנו לראות אם נוכל להוסיף את המבצע הייחודי שנתנו.
 
לצערי, אנחנו פשוט לא יכולים לעשות את זה אחרי שההזמנה שלך מוכנה.

זאת ההזדמנות האחרונה שלך לחטוף את הקולגן ‘אקסטרה גדול’ שלך, לפני שאנחנו סוגרים את ההזמנה שלך ומתחילים לארוז אותה.

תכפילי את כמות ה‘’קולגן אולטרה – המהדורה המוגבלת  שמועשרת בחומצות אמינו מתקדמות’’, ותכפילי את היתרונות!
 
הגדלת ההזמנה שלך תעזור לך להכניס לך פי 2 יותר קולגן, זה אומר פי 2 יותר יתרונות!
 
פלוס, את מקבלת בונוס של מתכונים ותנועות גוף מחזקות, שמפעילות את השרירים הכי עמוקים ושומרות על הגוף שלך צעיר.
 
ממש עכשיו את יכולה לשדרג את גודל הקופסה שלך  ולהכפיל את ההזמנה שלך בעלות של רק ₪99 פר קופסה (את מבינה את החיסכון המטורף? זה אומר שתוסיפי לכל ההזמנה רק עוד עוד ₪594 ותכפילי את כמות הקולגן שלך) , תקבלי יותר יתרונות, מהר יותר ובפחות כסף!

(שדרגי את ההזמנה עכשיו ותכפילי את כמות הקולגן שלך בתוספת קטנה של 594 ש״ח לכל ההזמנה!)

התשלום שלך מאובטח ב-100% ע״י מערכת מתקדמת. וכמובן, כל הזמנה שלך מגובה באחריות המלאה שלנו להחזיר כספי במידה ולא אהבת

הנה מה שאת צריכה לעשות עכשיו ...

אם את רוצה לשדרג את ההזמנה שלך, ולהוסיף עוד קולגן בהנחה המיוחדת שתקפה רק לדף הזה, פשוט מאוד לחצי על כפתור ה’’כן, תשדרג את ההזמנה שלי” שנמצא בתחתית העמוד הזה.
 
ברגע שתעשי את זה, אנחנו נוסיף עוד אספקה של קולגן למשלוח שלך.
 
כשאת עושה את זה, את תהיי מסוגלת להכפיל את כמות הקולגן שאת מכניסה ביום…
 
מה שיעזור לך ליהנות באופן מהיר ולתקופה ממושכת יותר מהיתרונות המטורפים שיש לקולגן, מבלי לדאוג שייגמר לך המלאי ויעצור את ההתקדמות שלך.
אם את בוחרת לא לשדרג את ההזמנה שלך, זה בסדר.
 
פשוט לחיצה על כפתור ה”לא תודה” בתחתית העמוד הזה, זה אומר שאת מסרבת להצעה הזאת שהיא חד פעמית.
 
אם את רוצה לקבל עוד יותר מהיתרונות ש’’קולגן ונוס – המועשר בחומצות אמינו מתקדמות’’ להחזיר לעור, העצמות, המפרקים, הסחוסים, השיער שלך ועוד את השנים אחורה … אנחנו ממליצים מאוד לשדרג את ההזמנה…
 
תזכרי… כשאת משדרגת את ההזמנה, כל ההזמנה שלך מגובה באחריות הברזל שלנו שנותנת לך 100% החזר כספי במידה ואת לא מרוצה, ככה שאין לך מה להפסיד ע”י זה שאת משדרגת את ההזמנה שלך.
 
בשביל לקבל את ההצעה החד פעמית הזאת, ולהגדיל את כמות הקולגן שלך, פשוט לחצי על כפתור ה ‘’כן, שדרג את ההזמנה שלי’’ שנמצא בתחתית העמוד.
 
קבלי בחזרה את השליטה על המראה, הניידות, וההרגשה שלך ע”י תוספת “קולגן ונוס – המועשר בחומצות אמינו מתקדמות”

 

(שדרגי את ההזמנה עכשיו ותכפילי את כמות הקולגן שלך בתוספת קטנה של 594 ש״ח לכל ההזמנה!)

את כמובן לא לבד …

קולגן וונוס - טליה
קולגן וונוס של בריאותלי
דרך הדף הזה בלבד, את יכולה לקחת לך את הקופסה ‘האקסטרה גדולה’ שמכילה פי 2 קולגן, ועוד 3 סקופים לקופסה בתור בונוס.
 
זו ההזדמנות שלך לקבל בדיוק את האספקה שאת צריכה, למשך חודשים, מבלי לחשוש שהמלאי ייגמר לך ויעצור לך את ההתקדמות, ומבלי לשלם אפילו שקל אחד נוסף על השילוח.

וכמובן ההזמנה שלך מבוטחת ונטולת סיכון בזכות אחריות החברים שלנו.

נ.ב – אופסס כמעט שכחתי את הדבר הכי חשוב!

במידה ואת לוקחת את ההצעה החד פעמית הזאת, שתעלם ברגע שתסגרי את הדף – את תקבלי
בתור בונוס, במיוחד לכבוד זה שהפכת ללקוחה, את התוסף החדש שלנו , שבדיוק  הגיע
למחסנים שלנו – פרוטקטור! 

פרוביוטיקה פרוטקטור הפך לרב מכר – והוא עוזר לך להוריד את הנפיחות הבטנית,
לשפר את מערכת העיכול ולרדת במשקל.
 
תוסף פרוביוטיקה מתקדם בשווי של 399 ש”ח – ואת תקבלי אותו במתנה לגמרי
כשאת משדרגת את ההזמנה, את מקבלת אותו במתנה, לכבוד זה שהפכת ללקוחה חדשה

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי קופסה פי 2 יותר גדולה, שמכילה פי 2 יותר קולגן וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה אומר שהוספת רק 99 שח פר קופסה (סך הכל תוספת של רק 594 ש"ח בשביל להכפיל את כל ההזמנה!!), וקיבלת פי 2 יותר קולגן + את מקבלת את תוסף הפרוביוטיקה - פרוטקטור החדש שלנו, בשווי של 399 ש"ח, במתנה לגמרי! לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

קולגן ונוס – המועשר בחומצות אמינו מתקדמות” של בריאותלי מוגן באחריות הברזל שלנו, שאומרת… אם לא התלהבת בטירוף מהתוצאות של הקולגן? תשלחי לנו הודעה עד 180 יום, ותקבלי 100% מהכסף שלך בחזרה. אם מכל סיבה שהיא את לא מרוצה עד הגג מההזמנה שלך, פשוט תצרי קשר עם שירות ההלקוחות שלנו שעובד בימי ראשון – חמישי , בשעות 09:00 – 17:00, במייל: [email protected] והם יידאגו לך.
 

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי קופסה פי 2 יותר גדולה, שמכילה פי 2 יותר קולגן וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה אומר שהוספת רק 99 שח פר קופסה (סך הכל תוספת של רק 594 ש"ח בשביל להכפיל את כל ההזמנה!!), וקיבלת פי 2 יותר קולגן + את מקבלת את תוסף הפרוביוטיקה - פרוטקטור החדש שלנו, בשווי של 399 ש"ח, במתנה לגמרי! לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

הצהרת אחריות: המלצות, מקרי בוחן, התועלות והסיפורים שראית בדף זה – הגיעו אלינו ממחקר אישי, מהתנסות של לקוחות, וממחקרים, סקרים ועדויות באתרי מחקר ומידע מהימנים מהעולם. חשוב לדעת שהתוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם, ובכתוב בדף זה אין הבטחה להשג תוצאות זהות או דומות. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.

כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

אין ליטול את התוסף ללא אישור מרופא במידה ואת בהריון, מניקה, במצב סיעודי, נוטלת תרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, ו/או במידה ואת מתחת לגיל 18 או שיש לך חשד למצב רפואי ספיציפי. תתייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת שימוש בתוסף תזונה זה או אחר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד. + לתוצאות מקסימליות, יש לשלב את המוצר עם תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אנחנו בטוחים שתאבי את המוצר, אבל אם מסיבה כלשהי את פחות מרוצה, את יכולה לשלוח הודעה לתמיכה שלנו במייל: [email protected] ולקבל החזר כספי (30 ימים מרגע הרכישה), בקיזוז המוצרים הפתוחים והמשלוח. חשוב – המחיר שאת רואה כרגע, יכול להשתנות בכל רגע נתון לטובה או לרעה בהתאם לתקופה, לביקוש ולעלויות המפעל. בריאותלי בעמ

Skip to content