הצעה מוגבלת בזמן: הנחת לקוחות מיוחדת וחד פעמית (בתוקף לדף הזה בלבד)

עצרי! להגדיל את ההזמנה הראשונית שלך מרגיש לך יותר מדי? מובן לגמרי ...

זו הסיבה שיש לך הזדמנות חד פעמית

לקבל עוד תוסף בי באלאלנס 1 רק ב-198₪ בלבד!

היי אלופה – קודם כל חשוב לי להגיד לך בשנית – אני מאושר שאת כאן ואת עומדת לחוות שיפור משמעותי בחיים שלך, שיכלול תהליך חיטוב קל יותר… מערכת חיסונית חזקה יותר מה שאומר – פחות מחלות כמו שפעת, צינון… מה שאומר עיכול טוב יותר – פחות אירועים ‘לא נעימים’ בגלל בעיות עיכול – וכמובן, תהליך חיטוב קל יותר בעזרת הנוסחה הייחודית של בריאותלי בי באלאלנס.
 
שמתי לב שלא הגדלת את ההזמנה שלך כמו שאר 78% מהלקוחות שלנו – וזה בסדר גמור, יכול להיות שאת לא יודעת מה תעשי עם כמות כזאת, או שאת לא יודעת כמה יעיל זה יהיה עבורך  או שהמחיר כבר יוצא מעט גבוה בשבילך… אלה מחשבות הגיוניות לחלוטין …
אז חשוב לי רק להזכיר לך שיש לך את האחריות שלנו ל-30 הימים מרגע הרכישה – ככה שכל הסיכון הוא לגמרי עליי.
חשוב לי גם להגיד לך שאת לגמרי יכולה להגדיל את ההזמנה מבלי חשש – מקסימום פשוט תקבלי יותר יתרונות לזמן ממושך יותר … יש לנו גם המון לקוחות שמשתפות את המשפחה/חברים/בני הזוג שלהן.
ובקשר לכמות? אם לשדרג את ההזמנה ולהוסיף עוד 3 קופסאות להזמנה המקורית שלך זה יותר מדי בשבילך ,אז קבלי את זה:
רק בדף הזה – יש לך את האפשרות להוסיף עוד קופסה 1 של ”בריאותלי בי באלאלנס’ בהנחה משמעותית ולשלם רק 198 שקלים במקום 395 ש”ח ! 
 
הקאצ’?
שההצעה הזאת נעלמת בעוד פחות מ-10 דק’ לתמיד …
ולא תוכלי לראות אותה יותר לעולם.
 
אני מזכיר לך – את מקבלת את ההצעה הזאת מ-2 סיבות: בריאותלי בי באלאלנס הוא המוצר הראשון שייצרנו, ואחד מהמוצרים הכי נמכרים שלנו, והוא נחטף מהמדפים שלנו  בקצב מטורף – ככה שחשוב לי שקודם כל שיהיה מלאי ללקוחות שלי, אלה שכבר השקיעו ורכשו. 

סיבה מס’ 2: אני באמת מאמין שזה יעזור לך.
את מבינה,
עם תוספת של עוד קופסאת בריאותלי בי באלאלנס במחיר שתקף לדף זה בלבד – את יכולה להזין את הגוף שלך בכמעט פי 2 יותר רכיבים תזונתיים, שיעזרו לך להתחטב כמו שלעולם לא התחטבת, בדיוק במקומות שאת הכי רוצה, בזמן שאת יורדת במשקל ושומרת על התוצאה לתמיד! 
 

בתוך כמה , מרגע שלקחת epxukv של בריאותלי בי באלאלנס, סיפקת לגוף שלך … פורמולה שנותנת תערובת עוצמתית של ערכים תזונתיים … מה שעוזר לתחושת השובע, מונע נפילות אנרגיה, עוזר לך לשרוף יותר קלוריות באותן הפעולות, מאפשר לך להרגיש אנרגטית במהלך כל היום … 

 עוד לא דיברתי איתך על חיזוק המערכת החיסונית, שיפור נראות ואלסטיות העור

. הגוף סופג במהירות את פורמלת בריאותלי בי באלאלנס החכמה ישירות לאזורים שהכי צריכים את זה.

 
וכן, ככל שתקחי יותרבריאותלי בי באלאלנס, ותשמתשי בו לאורך זמן ממשוך יותר… ככה את תחווי יותר תוצאות.
 
אז ע”י שדרוג ההזמנה שלך ותוספת בריאותלי בי באלאלנס… את בקלות יכולה להכפיל את כמות הערכים התזונתיים היומית שהגוף שלך מקבל (מבלי להיות בסטרס ולחץ שהמלאי ייגמר לך) …
 
ע”י הגדלת הכמות היומית של ההזמנה  את תקבלי הרבה יותר יתרונות שיצילו את הגוף שלך ממחסור ברכיבים התזונתיים העילאיים שגורמים לך לשרוף שומן, לשמור על התוצאה ולהרגיש חיונית מתמיד.
 

בשביל למקסם את התוצאות את יכולה לקחת 2 קפסולות למשך זמן ארוך יותר.

כשתעשי את זה, את תוכלי להרגיש איך הנפיחות הבטנית יורדת, בעיות העיכול פוחתות, המערכת החיסונית שלך מוכנה לאירועים קשים את אשכרה ‘רואה תוצאות, גם אם לא ראית את זה שנים, ולא משנה בת כמה את.

 
וגם, אם את משתמשת בכמות כפולה של של המוצר למשך תקופה ארוכה יותר, את יכולה לצפות לקבל פי 2 תוצאות…
 

הנה מה שאת צריכה לעשות עכשיו ...

תגדילי את ההזמנה שלך ותוסיפי אליה עוד תוסף 1 שלבריאותלי בי באלאלנס  בהשקעה של 198 ש”ח בלבד 
(במקום 395 ש”ח)
(שדרגי את ההזמנה עכשיו וקבלי עוד תוסף של בריאותלי בי באלאלנס בעלות של 198 שח לקופסה)
דרך הדף הזה בלבד, ורק ל-10 הדק’ הקרובות, להגדיל את כמות בריאותלי בי באלאלנס שלך ולהוסיף עודקפסולה 1 מלאה במחיר של 198 ש”ח בלבד לקופסה! 
 
זו ההזדמנות שלך לקבל בדיוק את האספקה שאת צריכה, מבלי לחשוש שהמלאי ייגמר לך ויעצור לך את ההתקדמות, ומבלי לשלם אפילו שקל אחד נוסף על השילוח.

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי בנוסף להזמנה הראשונית שלך, עוד קופסה אחת מלאה של בריאותלי בי באלאלנס וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך תוספת של רק 198 ש"ח לכל ההזמנה לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

וכמובן ההזמנה שלך מבוטחת ונטולת סיכון בזכות אחריות החברים שלנו.

וזו ממש לא אחריות של 7 ימים … ולא של 3 שבועות אלא של 30 ימים שלמים. מה שאומר, אם לא הורדת את הנפיחות הבטנית וראית ירידה במשקל שאת כבר מתחילה לקבל מחמאות על המראה שלך. זה אומר שאם לא התלהבת בטירוף מהתוצאות של המוצר? תשלחי לנו הודעה עד 30 יום, ותקבלי 100% מהכסף שלך בחזרה. אם מכל סיבה שהיא את לא מרוצה עד הגג מההזמנה שלך, פשוט תצרי קשר עם שירות ההלקוחות שלנו שעובד בימי ראשון – חמישי , בשעות 09:00 – 17:00, במייל: [email protected] והם יידאגו לך.

סיכום ההצעה - תגדילי את ההזמנה שלך וקבלי בנוסף להזמנה הראשונית שלך, עוד קופסה אחת מלאה של קקאו 10x וכל זה בפחות כסף פר קופסה. זה יוצא לך תוספת של רק 159 ש"ח לכל ההזמנה לחצי על הכפתור כאן למטה, בשביל לנצל את ההטבה הזאת שנעלמת ברגע שהדף הזה נסגר.

הצהרת אחריות: המלצות, מקרי בוחן, התועלות והסיפורים שראית בדף זה – הגיעו אלינו ממחקר אישי, מהתנסות של לקוחות, וממחקרים, סקרים ועדויות באתרי מחקר ומידע מהימנים מהעולם. חשוב לדעת שהתוצאות יכולות להשתנות מאדם לאדם, ובכתוב בדף זה אין הבטחה להשג תוצאות זהות או דומות. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.

כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

אין ליטול את התוסף ללא אישור מרופא במידה ואת בהריון, מניקה, במצב סיעודי, נוטלת תרופות מרשם או תרופות ללא מרשם, ו/או במידה ואת מתחת לגיל 18 או שיש לך חשד למצב רפואי ספיציפי. תתייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת שימוש בתוסף תזונה זה או אחר. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד. + לתוצאות מקסימליות, יש לשלב את המוצר עם תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אנחנו בטוחים שתאבי את המוצר אבל אם מסיבה כלשהי את פחות מרוצה, את יכולה לשלוח הודעה לתמיכה שלנו במייל: [email protected] ולקבל החזר כספי (30 ימים מרגע הרכישה), בקיזוז המוצרים הפתוחים והמשלוח. חשוב – המחיר שאת רואה כרגע, יכול להשתנות בכל רגע נתון לטובה או לרעה בהתאם לתקופה, לביקוש ולעלויות המפעל. בריאותלי בעמ

Skip to content