_______

 

4 רכיבים תזונתיים (מוכחים) שמקפיצים את רמות האושר שלך (תוך 24 שעות זה מורגש)

יש כמה דרכים עיקריות בהן אוכל יכול להשפיע על מצב הרוח שלך:

אוכל טעים בטירוף משחרר הורמונים במוח שאראיים לתחושת האושר. זה בדרך כלל אפקט מאוד זמני.

אוכל בריא מייצר פתח לגוף חטוב ויפה יותר, מה שמייצר לך תחושה טובה יותר ורמות אושר גבוהות.

ויש ערכים תזונתיים שמשפיעים על מצב הרוח לך.

בואי נדבר על אותם ה-4 הרכיבים התזונתיים שייגרמו לך לאושר. אני גם אתן לך רשימה ברורה של מזונות שבהם אותם הרכיבים נמצאים:

אבץ

כמויות מומלצות של אבץ להקפצת האושר

מחקר גדול שנערך בקרב כמעט 15 אלף אנשים, מצא קשר בין דיכאון, סטרס ואבץ. תראי, רמות נמוכות של אבץ קשורות לרמות גבוהות של דיכאון, זה פשוט הוכח שוב ושוב. היופי הוא שאפשר להגיע לרמות האבץ הנדרשות מהתזונה, גם אם את טבעונית או צמחונית. 

טריפטופן

טריפטופן היא חומצת אמינו חיונית, מה שאומר שהגוף שלך  שגופך זקוק לה אך אינו יכול לייצר  אותהת זאת הסיבה שחשוב להכניס אותה או דרך תוסף תזונה או דרך המזון. 

הגוף שלנו משתמש בטריפטופן כדי לייצר סרוטונין, סוג של כימיקל, הידוע כמשפיע על מצב הרוח.

מגנזיום

כמויות מומלצות של מגנזיום להקפצת האושר

המגנזיום הוא סוג של קוסם, וממלא המון תפקידים חשובים בגוף שלנו. זה אומר שיש המון דרכים שבהן הוא יכול להשפיע על מצב הרוח. מחסור במגנזיום קשור לרמות טסטסטורון נמוכות, ואם רמות הטסט נמוכות? זה משפיע באופן ישיר על מצב הרוח … וכן, זה לא רק אצל גברים, זה לגמרי תקף גם אלייך.

דרך נוספת – היא שהמגנזיום משפיע ישירות על המוח שלך. לא נכנס להסבר המדעי, אבל מגנזיום מווסת את פעולת קטלטני הNMDA מה שמוביל לחרדה.

עכשיו, המון מחקרים מראים קשר ישיר בין רמות נמוכות של מגנזיום לחרדה… אך לא לדיכאון באופן ישיר. יחד עם זאת, כמי שמתעסק עם אנשים ובמיוחד נשים כבר 14 שנה, יכול להגיד לך כשיש חרדה וסטרס לאורך זמן? הדיכאון יכול להופיע בקלות.

וויטמין D3

כמויות מומלצות של ויטמין d להקפצת האושר

במחקר ענק, מצאו רמות נמוכות של ויטמין D אצל יותר מ-40% מהאמריקנים – וכן, אומנם בארץ המספר נמוך יותר, אבל לא בהרבה. נמצא שמחסור בויטמןי d קשור לדיכאון. יש עדויות ראשוניות לכך שתוספי מזון יכולים לעזור. מבין המזונות הנפוצים, דגים שומניים וחלב מועשר הם המקור הבולט ביותר לוויטמין D3

עכשיו, בואי נגיע לחלק המעניין, מאיזה מזונות אפשר להשיג את הרכיבים התזונתיים החשובים האלה כבר מעכשיו?

אבץ – אגוזים (קשיו, שקדים), חלב, ובשר למי שאוכלת… 

ויטמין d3 —בעיקר מוצרים שומניים כמו דגי סלמון סרדינים וגם טונה (בשמן)

מגנזיום – אגוזים (שקדים, קשיו), סויה, אבוקדו וכו‘

טריפטופן – זרעים למיניהם, אגוזים, קשיו, אגוזי לוז, דגים , חלב, ביצים וכו‘.

אגב, כל מילה שנאמרה פה מגובה במחקרים הכי עדכניים שיש, אז נצלי בבקשה את המידע הזה שיעזור

לך לעלות חיוך רחב יותר כבר ממחר בבוקר – ותזכרי… התזונה משפיע לא רק על המראה שלך, אלא

גם על החיוך, חדות המוח, האנרגיה, ההרגשה שלך, הזיכרון וכמובן… על רמת האושר – זה בידיים שלך.

אוהב מאוד.

אגב – תעשי לי טובה, יש פה ערך מעולה שיכול לעזור לאלפי נשים, שתפי את זה, זה יעזור לאחרים.

ג'ניה רומסקי
ג’ניה רומסקי
ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן