_______

 

4 השקרים שכולם מסתירים בנוגע לירידה במשקל!

4 השקרים שכולם מסתירים בנוגע לירידה במשקל!

 


 

איזה כיף? החורף כבר כאן!

אני מודה, אני איש של חורף.


במשך השנה אני מלא אנרגיות, באמת, אבל כשהחורף מגיע אני פשוט מתמלא אושר לא מוסבר ומקבל המון השראה – ב-4 הימים האחרונים רשמתי 4 מאמרים מרתקים שיעזרו לך לרזות ולקבל טכניקות מאוד  פרקטיות לאורח חיים בריא, ככה שיש למה לצפות. 

 

אני אני אכנס לתפקיד של רפי גינת – ואחשוף כמה קומבינות שגורמות להמון אנשים להשמין,ללא ידיעתם אפילו! 

 

והיום?
היום אני רוצה לגלות לך משהו מיוחד.

 

זה כולל מידע מוזר וחדש על בננה, סטיביה, סוכר חום, פירות וחומס . . . ממש נשמע כמו התחלה של בדיחה, נכון? אז לא כל כך. יש כאן מידע פורץ דרך שאת חייבת להכיר.

 

 

סוכר לבן VS סוכר חום
 

המון אנשים, כולל אנשי מקצוע,סבורים שסוכר חום הרבה יותר בריא מסוכר לבן ושזה התחליף הראוי.אז חשוב לי להבהיר,סוכר חום הוא דומה לסוכר לבן ב95%!  הם עוברים כמעט את אותם התהליכים ויש בהם כמעט את אותם כמות הקלוריות. 

 

התחליף?
סטיביה, אגבה, סילאן טבעי ועוד..

 

בננות בעונה VS בננות שלא בעונה
 

יש הבדל גדול בין לצרוך בננה בעונה שלה,בעונת הקיץ,לבין לצרוך בננה שלא בעונה – סתיו וחורף. כשאנחנו רוכשים בננה מהסופר כאשר זה לא העונה שלה אנחנו מסתכנים באכילה של מצרכים שאנחנו אפילו לא רוצים לחשוב אליהם, אחד מהם הוא אטילן.
 

 

אטילן הוא שמן צימחי – שמן שאנחנו ממש לא רוצים להכניס לגוף שלנו. האטילן תורם לזירוז ההבשלה של הבננה ולכן יצרני המזון משתמשים בו.
 

תחליף?
פירות יער זה ה-תחליף

 

חומוס מוכן VS חומוס ביתי
 

כולנו יודעים עד כמה החומוס המוכן גרוע, אבל למה בעצם? התשובה היא שהוא מפוצץ בשמן, זה לא באמת חומוס, זה המון שמן עם קצת מהמרכיבים של החומוס – הגרגירים. השם האמיתי של החומוס הזה היה צריך להיות – שמן  עם נגיעות של חומוס,נחשו מה . . . שוב פעם – קומבינה!

 

תחליף?

או חומוס בהכנה ביתית או טחינה גולמית.

 

 

הכיתוב "נטול" על מוצר

 

על הנושא הזה אעבור בהרחבה בקרוב, אבל זה משהו שמאוד מכעיס אותי, משווקי המזון יכולים להשתמש באוצר מילים מאוד רחב כדי לבלבל אותנו, כשאנחנו קוראים "נטול" על מוצר מסויים חשוב לשים לב שזה לא בהכרח נטול ב100%, ולפעמים אפילו לא קרוב, תמיד,אבל תמיד יש לקרוא את התווית מאחורה שחושפת מה יש באמת במוצר. 

 

אשמח לשמוע מה דעתך,בתגובות כאן למטה,על המאמר, ואיך
הוא תרם לך..שבוע מעולה!

ג'ניה רומסקי,
המאמן האישי שלך,
לחיי הבטן השטוחה שלך.

 

 

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג'ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן