3 ירקות ייחודיים שנלחמים בשומן בטן?

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
ווטסאפ
אימייל

3 ירקות ייחודיים שנלחמים בשומן בטן?

 

 

דרך מפתיעה שבעזרתה כמה ירקות ספציפיים באמת יכולים

לעורר את שריפת השומן בבטן אני מתערב  איתך   שלא ידעת שיש משפחה מסויימת   של  ירקות המכילים מרכיבים יחודיים שממש עוזרים במלחמה כנגד השומן העיקש הזה בבטן שלך. אני רוצה לגלות לך מי הם הירקות הייחודיים אלה ולמה הם כל כך  עוזרים לך לשרוף שומן מהבטן.

 

חשוב: לפני שאת קוראת את זה וחושבת… ואו! 3 ירקות יחטבו לי את הבטן ויעשו אותי דוגמנית… אם זה קו החשיבה שלך, אז את לא במקום הנכון. אבל אם את תשלבי את 3 הירקות האלה בתזונה שלך, כולל אימונים יעילים את תשדרגי את התוצאות שלך. מספיק הוגן? בואי ניגש לעניינים.

 

יש היום בעולם ים כימיקלים שמאלצים את הגוף שלך לאגור את השומן בבטן

(ובשאר הגוף),זה נתון שאולי,בעצם בטוח- 99.9999  %    מהאנשים  לא מכירים אותו. כימיקלים מסוימים שנמצאים גם במזון שלנו, אבל גם בסביבה הרגילה שלנו כגון – חומרי הדברה,קוטלי עשבים, פטרוכימיה מזיהום האוויר והמים, חומרי ניקוי ביתיים,פלסטיק,קוסמטיקה וכו’ יכולים לגרום לכמה מההורמונים שלך להשתולל ולהפוך את הבטן שלך לחנות אחסון של שומן מציק! (לא התאפקתי! ורשמתי יותר מ-3 מאכלים, סורי חח)

 

 

sugar

( את יכולה להוריד את החשק לסוכרים ב- 50% בתוך שבוע בקלות כמו שעשו 784 הנשים האחרות)

 


כימיקלים מזיקים אלה ידועים בשם – Xenoestrogens
 הם כימיקלים 
שאנחנו חשופים להם ביומיום(וקשה להימנע מהם בעולם המודרני ) ויש להם השפעה שלילית מאוד על הגוף שלך.חשיפה עודפת לחברה הרעים האלה  יכולה  לגרום  לשיבושי איזון הורמונלי לגברים ולנשים.  לנשים הפגיעה תהיה קשה יותר – אך אצל נשים יש גם יותר מה לעשות עם זה. 

 

כימיקלים אסטרוגניים אלה שאנחנו נחשפים אליהם על בסיס יומי יכולים לגרות את הגוף שלך לאחסן שומן באזור הבטן ובעוד מקומות שמאוד קשה לשרוף אותו, יחד עם בעיות רבות אחרות (בין היתר סיכונים לסרטן בטווח  הארוך ) .

 

אז הנה המקום שהירקות הספציפים האלה פותרים לנו את הבעיה: 

אחד מאותם טריקים מגניבים שאני מלמד את הלקוחות שלי שנרשמו לאחד הקורסים שלי,הוא ששימוש בירקות ממשפחת המצליבים מאוד עוזר במאבק נגד השומן המעצבן הזה בבטן! ירקות ממשפחת המצליבים: ברוקולי,כרובית, כרוב ניצנים ,כרוב, וכו ‘ מכילים חומרים מאוד ספציפים וחיוניים כגון אינדול 3 קרבינול ( I3C ) המסייעים להילחם נגד תרכובות אסטרוגניות. 

 

וע”י הלחימה בתרכובות האסטרוגניות האלה..הצלחת להתקרב עוד צעד 1 לעבר הבטן השטוחה!אז הנה לך … רק עוד תירוץ לעשות את מה שאמא תמיד אמרה לך ולאכול יותר ברוקולי וכרובית ! למרות שאכילת הירקות הללו עשויה להיות בחירה סופר בריאה להשגת הגוף הרזה ,החזק, הצעיר והאנרגטי שלך..
נ.ב

אם את חושבת שאחת הסיבות שלך לכישלון התזונתי שלך (שהוא לגמרי לא באשמתך, אגב) הוא סוכר… וחוסר היכולת שלך לשלוט בחשק למתוקים שלך, במיוחד בערב… אז את די צודקת. אני רוצה להראות לך את:

נוסחת הגמילה מסוכר מזיק – 784 הנשים שכבר ניסו אותה העידו שהן הרגישו פחות חשק למתוקים וסוכרים ב- 50% כבר בשבוע הראשון…

הכל בדף הבא…

נקסט


הנה הנוסחה האישית שלי ליצירת שובע ברגע, גמילה מסוכרים וניצחון על החשק לזלילות לילות… כל זה מבלי להרעיב את עצמי אפילו דקה במהלך היום.

ג’ניה רומסקי,

Picture of ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

Skip to content