_______

 

3 ירקות ייחודיים שנלחמים בשומן בטן?

3 ירקות ייחודיים שנלחמים בשומן בטן?

 

 

דרך מפתיעה שבעזרתה כמה ירקות ספציפיים באמת יכולים

לעורר את שריפת השומן בבטן אני מתערב  איתך   שלא ידעת שיש משפחה מסויימת   של  ירקות המכילים מרכיבים יחודיים שממש עוזרים במלחמה כנגד השומן העיקש הזה בבטן שלך. אני רוצה לגלות לך מי הם הירקות הייחודיים אלה ולמה הם כל כך  עוזרים לך לשרוף שומן מהבטן.

 

חשוב: לפני שאת קוראת את זה וחושבת… ואו! 3 ירקות יחטבו לי את הבטן ויעשו אותי דוגמנית… אם זה קו החשיבה שלך, אז את לא במקום הנכון. אבל אם את תשלבי את 3 הירקות האלה בתזונה שלך, כולל אימונים יעילים את תשדרגי את התוצאות שלך. מספיק הוגן? בואי ניגש לעניינים.

 

יש היום בעולם ים כימיקלים שמאלצים את הגוף שלך לאגור את השומן בבטן

(ובשאר הגוף),זה נתון שאולי,בעצם בטוח- 99.9999  %    מהאנשים  לא מכירים אותו. כימיקלים מסוימים שנמצאים גם במזון שלנו, אבל גם בסביבה הרגילה שלנו כגון – חומרי הדברה,קוטלי עשבים, פטרוכימיה מזיהום האוויר והמים, חומרי ניקוי ביתיים,פלסטיק,קוסמטיקה וכו’ יכולים לגרום לכמה מההורמונים שלך להשתולל ולהפוך את הבטן שלך לחנות אחסון של שומן מציק! (לא התאפקתי! ורשמתי יותר מ-3 מאכלים, סורי חח)

 

 

sugar

( את יכולה להוריד את החשק לסוכרים ב- 50% בתוך שבוע בקלות כמו שעשו 784 הנשים האחרות)

 


כימיקלים מזיקים אלה ידועים בשם – Xenoestrogens
 הם כימיקלים 
שאנחנו חשופים להם ביומיום(וקשה להימנע מהם בעולם המודרני ) ויש להם השפעה שלילית מאוד על הגוף שלך.חשיפה עודפת לחברה הרעים האלה  יכולה  לגרום  לשיבושי איזון הורמונלי לגברים ולנשים.  לנשים הפגיעה תהיה קשה יותר – אך אצל נשים יש גם יותר מה לעשות עם זה. 

 

כימיקלים אסטרוגניים אלה שאנחנו נחשפים אליהם על בסיס יומי יכולים לגרות את הגוף שלך לאחסן שומן באזור הבטן ובעוד מקומות שמאוד קשה לשרוף אותו, יחד עם בעיות רבות אחרות (בין היתר סיכונים לסרטן בטווח  הארוך ) .

 

אז הנה המקום שהירקות הספציפים האלה פותרים לנו את הבעיה: 

אחד מאותם טריקים מגניבים שאני מלמד את הלקוחות שלי שנרשמו לאחד הקורסים שלי,הוא ששימוש בירקות ממשפחת המצליבים מאוד עוזר במאבק נגד השומן המעצבן הזה בבטן! ירקות ממשפחת המצליבים: ברוקולי,כרובית, כרוב ניצנים ,כרוב, וכו ‘ מכילים חומרים מאוד ספציפים וחיוניים כגון אינדול 3 קרבינול ( I3C ) המסייעים להילחם נגד תרכובות אסטרוגניות. 

 

וע”י הלחימה בתרכובות האסטרוגניות האלה..הצלחת להתקרב עוד צעד 1 לעבר הבטן השטוחה!אז הנה לך … רק עוד תירוץ לעשות את מה שאמא תמיד אמרה לך ולאכול יותר ברוקולי וכרובית ! למרות שאכילת הירקות הללו עשויה להיות בחירה סופר בריאה להשגת הגוף הרזה ,החזק, הצעיר והאנרגטי שלך..
נ.ב

אם את חושבת שאחת הסיבות שלך לכישלון התזונתי שלך (שהוא לגמרי לא באשמתך, אגב) הוא סוכר… וחוסר היכולת שלך לשלוט בחשק למתוקים שלך, במיוחד בערב… אז את די צודקת. אני רוצה להראות לך את:

נוסחת הגמילה מסוכר מזיק – 784 הנשים שכבר ניסו אותה העידו שהן הרגישו פחות חשק למתוקים וסוכרים ב- 50% כבר בשבוע הראשון…

הכל בדף הבא…

נקסט


הנה הנוסחה האישית שלי ליצירת שובע ברגע, גמילה מסוכרים וניצחון על החשק לזלילות לילות… כל זה מבלי להרעיב את עצמי אפילו דקה במהלך היום.

ג’ניה רומסקי,

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן