_______

 

לא אכלתי כלום שבוע: איך זה שאני ממשיך להשמין?

מה שלומך אלופה?!

 

אז בשבוע שעבר לימדתי אותך מה *אסור* לך לעשות, מבחינה תזונתית בחתונה הבאה שתוזמני אליה ואיך לא תהרסי לעצמך את הזוגיות 🙂 השבוע אני ממשיך את המסע שלי לעבר 100 הק”ג, זה מטורףףףף עד כמה הגוף יכול להשתנות ב- 3 שבועות.

חשוב: הפוסט הזה כמובן נכתב לפני הקורונה, ועדיין, הוא מאוד מעניין ואת תמצאי בו המון ערך.

ידעתי תמיד שאפשר לרזות ולראות אחלה של תוצאות ב- 3 שבועות, אבל כשעושים את אותו התהליך עם אותה ההתמדה, רק הפוך, ועולים במשקל… זה הרבה יותר מהיר, לצערינו.
 

אחרי קצת יותר מ- 3 שבועות של השמנה, היום נעמדתי על המשקל ו… הייתי 81.6 ק”ג! זו עלייה של 2.4 ק”ג מהפעם שעברה שנשקלתי. מזעזע. באמת.
 

והנה מה שעשיתי השבוע הזה בשביל לעלות במשקל:

1) המקרר נראה שונה. עשיר יותר. “כשאדם מן השורה” פותח אותו הוא עוד יכול לחשוב שחיים כאן טוב, יש הכל מהכל מבחר שלא היה מבייש את הסעודה האחרונה. הרי את שעות הלילה הקשות כשיתחשק לי חומוס (מהסופר כמובן) מלא כימיקלים מהסופר?
 

2) 3 ימים במשך השבוע אכלתי בערך 400-500 קלוריות ביום. אוי איזה ימים אלה היו… האמת? ומה שאני אומר לך עכשיו בדלתיים סגורות נאמר רק כי אף אחת לא קוראת כאן, חוץ מ30 אלף נשים, אבל אתן לא מקשיבות לי יותר מדי, נכון?

אז ב- 3 ימים האלה שלא אכלתי הרבה… בלשון המעטה(שימי לב למשחק המילים:-)) הרגשתי משהו מוזר.
 

נהנתי מזה.
זהו אמרתי את זה.

 

איך אפשר ליהנות מלא לאכול כלום?
כי אני די עצלן. ולמרות שידעתי איך להכין לי את האוכל במינימום זמן פעם . . . הקטע הזה של לאכול איזו חצי פיתה(לחם מלא) עם ממרח כלשהו ועוד איזה תמר חסך לי עוד קצת זמן – הידד. וממש אתמול, רגע לפני שאני עוצם את העיניים ועושה את הסיכום היומי של מה שעברתי ומה למדתי מאותו היום . . .


הרעש העדין של האסימון שנפל לי נשמע עד מאדים.
 

 

אנשים שלא אוכלים הרבה, מתמכרים להרגשה הזאת. ההרגשה הקלילה (לכמה שעות בלבד), ולא בהכרח בבטן, אלא גם מבחינת הזמן, והנפש . . .
 

הסיכום השבועי, ומה אסור לך לעשות?

 

1) הרעבתי את עצמי במשך 3 ימים ודי אהבתי את זה, מודה.
2) פיצצתי את המקרר שלי במלא מאכלים.
 

2 הדברים האלה גרמו לי לעלות עוד במשקל אבל הרבה יותר גרוע מזה, ההרגשה של העייפות וחוסר האנרגיה, למרות הגיל שלי… מתחילה להשפיע על הגוף שלי באופן מוחלט. ואני בתהליך רק במשך 3 שבועות וקצת. אין לי ספק שאם אעשה עכשיו בדיקות דם הרופאה שלי לא תאמין ותמליץ לי על דיאטה 🙂

 

נפגש בפוסט הבא…
אשמח לשמוע ממך מה למדת מהפוסט הזה, והאם את חוטאת בטעויות הקריטיות האלה גם?
 

 
ג’ניה רומסקי,
המאמן האישי –> בדרך להיות 100 ק”ג של שומן 🙂
 

 

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן