_______

 

חיזוק שרירי הליבה – איך זה קשור להזדקנות שלך

חיזוק שרירי הליבה – הדרך אל האושר

לפני הכל – כאדם כשאני נכנס ללמוד משהו, אני אף פעם לא אבוא בגישה של אני יודע הכל, זאת הגישה אחת ההרסניות שצמחה בעולם המודרני – פתחו את הראש,ותשאירו את הידע שלכם בחוץ, בסוף המאמר תוכלו לקחת מה שנראה לכם ולהעזר בו.


שרירי הליבה נמצאים במרכז הגוף והם מחברים בין פלג הגוף העליון לתחתון. שרירי הליבה נותנים לגוף שלנו את האפשרות להיות יציב ובעל תנועתיות גמישה – וזו נובע ע"י האיזון של השלד לבין השרירים.
 

שרירי ליבה הם קבוצת שרירים, שכאשר הם מאומנים ומספיק חזקים הם תורמים לנו המון. הם אחראים לייצוב האגן,עמוד השידרה ותורמים לנו לכל הפעולות הכי בסיסיות ויומיומיות כגון הליכה,שכיבה,ישיבה ,קימה ועוד.

אז אני אעשה אימוני פיטבול ועוד תרגילים מוזרים לשיפור "שרירי הליבה"


אחת הבעיות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות היא כאבי גב. וכן, גם לאנשים שעושים פילאטיס,יוגה, אימוני פיטבול ועוד תרגילים שמתיימרים להיות האימונים הטובים ביותר לשיפור שרירי הליבה.
 

התמקדמות באימונים הללו על מנת לשפר את שרירי הליבה, תהיה טעות חמורה. אני לא אומר ששרירי הליבה לא עובדים באימונים מהסוג הזה, אבל שרירי הליבה שלנו עובדים גם כשאנחנו מתיישבים על כיסא.

 

איך לחזק את שרירי הליבה?

שרירי הליבה יעבדו בצורה הכי טובה כשאנחנו נתחיל  לבצע תרגילים מורכבים שהם תרגילים פונקציונלים –  לדוגמא הסקוואט,ונדאג לעלות ברמת הקושי(המשקל) בהדרגה. במצב כזה הגוף שלנו חייב לרתום את שרירי הליבה  לעבודה.

 

הסיבה היא מאוד פשוטה – אנחנו מפעילים המון שרירים ,הרבה מפרקים, ומחייבים את הגוף ליצור שיווי משקל ואיזון – כשזה קורה שרירי הליבה יעבדו בצורה המיטבית והיעילה ביותר.

 

אני מאמן 7 שנים בכיף גדול,והמון פעמים קורה לי מצב שמגיעים אליי מתאמנים מיוגה,פילאטיס,פיטבול ולמרות שהאימונים האלה "מיועדים" לחזק את שרירי הליבה,יש להם כאבי גב ושרירים מאוד חלשים.

 

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר שלמי שיש כאבי גב,בהכרח יש לו שרירי ליבה חלשים, לרוב זה נכון, אבל לא תמיד. מתאמנים כאלה, שמגיעים אליי אחרי שנים של אימונים בשיטות כמו שהזכרתי קודם, ומתחילים להתאמן בעזרת תרגילים פונקציונלים מורכבים חווים שיפור כמעט מיידי בשרירי הליבה שלהם וכמובן בכאבי גב.

 

לסיכום:

תדאגו לבצע תרגילים מורכבים כגון :

סקוואט,פרס(לחיצת כתפיים),שכיבות שמיכה,דדליפט,מתח וכו'. לא חייבים בשביל התרגילים האלה אפילו מכון.

 

חשוב ללמוד את הטכניקה לפני שמתחילים לבצע את התרגילים.אין להסיק מאמר שאני נגד אימוני פילאטיס,יוגה ופיטבול, הם יכולים להיות אימונים טובים, אך לחיזוק שרירי הליבה,הבחירה באימונים הללו לא תהיה  הבחירה האידיאלית.

 
 
ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי

ג'ניה רומסקי, מייסד בריאותלי - עזר למעל 17,000 נשים להשיג את המטרת החיטוב והבריאות שלהן. כתב 3 ספרי רבי מכר - דיאטת החירום, הדיאטה האחרונה והתפריט המושלם. השיטה שלו שבזכותה הגיע לערוץ 10, Ynet, דה מרקר, ישראל היום ועוד מושתת על המדע הכי מתקדם ומותאמת לגוף האישה

הצהרת אחריות: המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

מעל ל- 17,000 לקוחות מרוצות

Facebook
ג'ניה רומסקי

אודות - ג'ניה רומסקי

המטרה של ג’ניה רומסקי היא אחת: לגרום ל-100,000 אלופות להתחטב ולאהוב את מה שהן רואות במראה – וכל זה בזמן שאת יודעת איך להסביר את התוצאות שהגעת אליהן, לסביבה הקרובה שלך – בשביל להפוך את המדינה לבריאה יותר.

המוצרים המומלצים

חדש! Im מגנזיום

קקאו 10x

דף המוצרים הפופולארים

בריאותלי בי באלאלנס

הפרוביוטיקה של בריאותלי - ''פרוטקטור'' חזר למלאי!

קולגן ונוס של בריאותלי

חיטובית - חלבון פרימיום

הדיאטה האחרונה (תוכנית הדגל)

מאמרים פופולארים

Facebook

הצהרת אחריות: כל המידע שנכתב בדף זה מיועד לאנשים בריאים. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.


כל התוכן, כולל טקסט, גרפיקה, תמונות ומידע, הכלול באתר זה או באתרים הקשורים אליו, הוא למטרות מידע כללי בלבד. בריאותלי אינה אחראית על דיוק המידע הכלול באתר אינטרנט זה או באתרים קשורים, וכל אדם מצריך התייחסות שונה, המידע באתר עשוי להשתנות ללא הודעה מוקדמת. אם את מתכוונת ליישם את המידע באתר הזה, או בכל אתר אחר ויש לך מצב רפואי מסויים, את מוזמנת להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

 

דילוג לתוכן